Vytvorenie tímu

Hodnotenie používateľov:  / 0
SlabýVýborný 

Predpokladáme, že si na stránkach RGPL a v Zóne jazdcov zaregistrovaný, ak nie, tu je návod ako na to: odkaz

1. Na hlavnej stránke si treba otvoriť "Zónu  jazdcov"

 

 

 

 2. Po otvorení "Zóny jazdcov" sa treba prihlásiť do systému

 

 

 

3. Registrácia do série ( kto je už registrovaný, tento krok preskočiť )

Po prihlásení sa do systému v Zóne jazdcov klikneme na záložku

1. JEZDCI / EDITACE

2. AUTA

3. Vyberieme si sériu zo zoznamu a klikneme na EDITUJ

4.  Vyplníme kolonky: Povolené třídy, Auta v tříde, Číslo auta a Pseudonym na trati. Ak to

 máme, klikneme na kolonku zápis. Týmto spôsobom sme sa zaregistrovali do série.

 

 

 

Ak sme urobili všetko správne, výsledok by mal vyzerať takto:

 

 

 

4.    Teraz môžeme pristúpiť k samotnému vytvoreniu tímu v danej sérii.

4.1  Vytvorenie vlastného tímu:

V zóne jazdcov (po prihlásení) klikneme na "Týmy / SPRAVUJ". Otvorí sa nám nové okno so sekciami "TVOJE TÝMY", "ČLENOVÉ TÝMU" a "POZVÁNÍ DO TÝMU". V sekcii "TVOJE TÝMY" klikneme na odkaz "Přidej"

 

 

 

Po odkliknutí sa nám otvorí nové okno v ktorom sú dôležité dva údaje:

1. Zvolíme si názvov tímu

2. Zaškrtneme sériu v ktorej bude náš tím pôsobiť

Ak máme vyplnené, klikneme na odkaz "Zápis"

 

 

 

Ak sme urobili všetko správne, náš novovytvorený tím sa nám zobrazí v sekcii "TVOJE TÝMY" a týmto krokom ste sa stali vedúcim tímu.

 

 

 

5. Pridanie jazdcov do nového tímu.

Takže v tejto chvíli ste sa stali vedúcim nového tímu, ktorý ale potrebuje svojich jazdcov. Vedúci tímu nemusí byť aj jazdec, takže sa musíte pridať do tímu aj ako jazdec. 

V tretej sekcii  "POZVÁNÍ DO TÝMU" si zvolíme "Názov týmu" ktorý sme si vytvorili. Pod ním sa nám zobrazí zoznam jazdcov, registrovaných v danej sérii. Nájdeme si svoj "Nick" a klikneme na tlačítko "Pošli"

 

 

 

Týmto krokom ste stali aj jazdcom vo svojom vlastnom tíme a boli ste pridaný ako jazdec do sekcie "ČLENOVÉ TÝMU"

 

 

 

6. Pozvánka do tímu:

Ak chceme získať niektorého z iných jazdcov do svojho tímu, urobíme to obdobne ako sme to robili v článku 5, keď sme do tímu pridávali seba. 

V sekcii "POZVÁNÍ DO TÝMU" si vyberieme v kolonke "Názov týmu" svoj vytvorený tím a zobrazí sa nám zoznam jazdcov registrovaných v danej sérii. Zo zoznamu si vyberieme jazdca, ktorého chceme do svojho tímu a pošleme mu pozvánku kliknutím na odkaz "Pošli" 

 

 

 

Týmto krokom to pre nás končí a už musíme len čakať, či jazdec, ktorému sme poslali pozvánku do tímu našu ponuku prijme, alebo nie. Ak sme urobili všetko správne, miesto dkazu "Pošli" sa nám zobrazí malý semafor, ktorý nás upozorňuje na jazdca, ktorému sme poslali pozvánku do tímu, že sa zatiaľ k našej ponuke nevyjadril.

 

 

 

7. Prijatie pozvánky do tímu:

Teraz si predstavíme, že sme jazdec, ktorý si nevytvoril vlastný tím, ale dostal pozvánku do tímu od iného jazdca, ktorý je vedúcim nejakého tímu. 

V "Zone jazdcov" po prihlásení klikneme na  "TÝMY / POZVÁNKY". V okne Sezóna sa zvolíme danú Sériu ( v našom prípade ICS RGPL 2011). Otvorí sa nám následne zoznam tímov v danej sŕii. Či sme dostali pozvánku od niektorého z tímov zistíme tak, že na pravej strane daného tímu v tabuľke budeme mať dve tlačítka + / - . Ak chceme ponuku prijať, klikneme na odkaz "+", ak ju chceme odmietnuť, klikneme na odkaz "-".

 

 

 

Ak teda klikneme na odkaz "+", tak sme sa týmto krokom stali členom tímu, od ktorého sme dostali pozvánku a tým to pre nás končí. Overiť si to môžeme v "Zóne jazdcov" v sekcii "TÝMY / SOUPIS", kde by sa naše meno malo ukázať v danom tíme.

 

 

 

Žiadosť o účasť v tíme:

Čo ale v prípade, že nedostaneme žiadnu pozvánku do tímu? O účasť v tíme môžeme požiadať Vedúceho tímu. V zóne jazdcov klikneme na  "TÝMY / POZVÁNKY". V okne "Sezóna" vyberieme danú sezónu ( v našom prípade ICS RGPL 2011). Zobrazí sa nám zoznam tímov v danej sérii. Ak chceme byť členom určitého tímu ( v našom prípade tímu J&R Racing Team), musíme o členstvo tímu požiadať vedúceho tímu. Urobíme to kliknutím na pravej strane tímu v zozname na odkaz "Pošli". Týmto krokom to pre nás končí a už musíme len čakať, či Vedúci daného tímu našu žiadosť schváli.

 

 

 

8. Schválenie žiadosti Vedúcim tímu:

Vedúci tímu si kontroluje, či nedostal od niektorého z jazdcov žiadosť o účasť v danom tíme. V "Ako Vedúci tímu v "Zóne jazdcov" klikneme na odkaz "TÝMY / SPRAVUJ"

  

 

 

V sekcii  "POZVÁNÍ DO TÝMU" si v kolonke "Název týmy" zvolíme náš tím v danej sérii. Následne sa nám pod tým zobrazí zoznam jazdcov registrovaných v danej sérii. Či sme dostali žiadosť o účasť v našom tíme zistíme tak, že na konci riadku daného jazdca sa nám zobrazí v kolonke "Pošli" odkaz  "+/-". Máme dve možnosti, buď žiadosť odmietneme kliknutím na odkaz "-", alebo žiadosti vyhovieme odkazom "+" a týmto krokom sa jazdec stáva súčasťou našeho tímu.

 

 

 

   Dúfame, že sme to vysvetlili polopatisticky, ak by mal niekto s tým problém, na Fóre je vytvorená sekcia Týmy, kde môžete písať svoje dotazy, určite sa Vám dostane aj uspokojivej odpovede.                                                                                                 

                                                                                                                Vedenie RGPL

Nemáte oprávnění přidat komentář

You are not logged in.

uddeIM Statistics

1058 messages

8 messages last 7 days

28 messages last 30 days

657 messages last 365 days

Facebook Box

TeamSpeak 3

Anketa

Měli byste zájem si občas zajet Rally sprint nebo závody do vrchu?

Ano - 94.1%
Ne - 5.9%

Total votes: 17
The voting for this poll has ended on: 28 mar 2014 - 09:45

Servery RGPL

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

V stránke 103 hostí a 3 prihlásení

  • Jimmy
  • Davca
  • RoboEcker