Ako začať

Ak máš rád závodenie a nechceš prežívať závody iba ako pasívny fanúšik, ale chceš prežívať závody aj z pozície jazdca, vychutnať si pocity z víťazstva, zažiť tú atmosféru a napätie ako prežívajú reálni piloti, tak potom si na tom správnom mieste. Závodíme na najvernejšom simulátore “rFactor“, aký je momentálne na trhu. Keďže ide o simulátor, je potrebné vlastniť volant. Takže ak si sa rozhodol pridať sa k nám, tu sú kroky ako na to:

 

1. Zaregistruj sa na našej stránke a vyplň všetky údaje
 
 
2.V sekcii Sťahuj si stiahni a nainštaluj rFactor 1255 Full, módy, trackapcky, aktuálnu trať, skinpack a fyziku RGPL ( Manuál k rFactoru nájdeš tu)
  
  
3.  Vstúp do sekcie Zóna jazdcov, kde sa musíš opäť zaregistrovať. Nick, ktorý budeš používať sa musí skladať z jedného slova, pričom prvé písmeno nicku bude veľkým, ostatné malými písmenami, nie je povolené používať v nicku číslice a iné znamienka, ako +,./... a pod. Takže tvar nicku bude vyzerať asi takto: "Rgpl"
  
  
 4. Po zaregistrovaní v Zóne jazdcov sa musíš prihlásiť pod prihlasovacím menom a heslom, ktoré si vyplnil pri registrácii v Zóne jazdcov. Ak si to zvládol, stal si sa členom RGPL, čo nás teší :-)
  
  
5. Po prihlásení v Zóne jazdcov treba vojsť do sekcie JEZDCI / EDITACE / AUTA

 

6. Jako vzor uvedeme sérii Formula 1/B, která už se u nás sice nejede, ale princip registrace je u všech sérií stejný.
  
7.V sekcii AUTA v sezóne F1/B RGPL 2010 klikni na EDIT a vyber si voľné auto v triede, napíš číslo auta a pseudonym v simulácii, ktorý sa musí zhodovať s tým, ktorý si si vytvoril v rFactore po inštalácii. Voľné autá nájdeš v sekci Týmy a jezdci, po vyplnení údajov klikni na tlačítko ZAPIS.
  
 

 

8. O své registraci nám dej vědět v příslušné sekci našeho fóra, abychom o tobě věděli a tvoje registrace nezapadla mezi spousty těch, kteří se jednou přihlásí a už se neukážou.
   
9. Ak si to zvládol ostáva Ti už len oboznámiť sa s pravidlami RGPL a dodržiavať ich.
  
10. Po oboznámení sa s pravidlami si splnil podmienky a môžeš sa pripojiť na niektorý zo servrov RGPL, ktoré sú spustené nonstop, kde môžeš trénovať a pripravovať sa na závody.
  
11. Na server se připojíš tak, že myší najedeš na příslušný server v modulu na naší stránce a klikneš na tlačítko „Join“. Pokud ti tento způsob nevyhovuje, můžeš v rFactoru zadat IP, která se ti zobrazí ve stavovém řádku po najetí na tlačítko „Join“.

 

pravidla-11

 
Ak by si si nevedel s niečim poradiť, kontaktuj niektorého z adminov, určite Ti s ochotou poradí. ( neaktívny jazdci budú automaticky vymazaný zo systému Zóny Jazdcov a Člen RGPL )
 
Prajeme Ti veľa úspechov a pozitívnych zážitkov v našej lige.
  
 
 
Vedenie RGPL

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

Servery RGPL

Megane - 89.185.244.33:34295
Octavia - 89.185.244.33:34298
Nordschleife - 89.185.244.33:34296

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a 4 členov on-line

  • Offensive
  • Marfo
  • blade-elias
  • Wiboutek