Zandvoort - Jimmy ( 1 )

Zdravím pánové. Zandvoort. Já tu trať mám rád aji, líbí se mi, ale má jednu nevýhodu. Je to ta poslední před Macau a tak mi tak nějak zavazí, už bych byl rád v Macau:-D A tak jsem to tu musel přetrpět. Naštěstí to nebylo tak hrozné. Trénink jsem si dal zlehka už ve čtvrtek, abych si to trošku oživil, navíc návrat na trať jsem plánoval až na neděli. V neděli jsem přišel a koukal, že závod bude asi dost vyrovnaný. Kromě tradičních soupeřů Okrojka a Berriho, tu totiž najednou byl Marfo! Hotlapy samozřejmě nic neznamenají a tak se opět muselo počítat s Bedličkou, Siddhim, Kimim a Timinigim.

KVALIFIKACE: Bylo důležité před Macau neudělat v kvalifikaci botu a v podstatě ukončit tak první sprint v Macau už dva týdny před jejím začátkem. Nakonec se mi jelo fajn, v druhém sektoru jsem ovšem při podřazení na čtyřku šel do smyku a honil jsem auto po silnici a byla z toho lehká ztráta. Už byl na trati jen Marfo takže jsem si říkal, tak ok, druhá pole. Jenže, Marfo byl rychlejší. Sice jen o píď, ale i tak to pro mě znamenalo druhou pozici. Gratulace Marfovi k první Pole position.

ZÁVOD 1: Start se celkem povedl, Marfa jsem nedokázal hned předjet, ale nalepil jsem se na něj a jen čekal na vhodnou příležitost. Ta naštěstí přišla ještě první kolo v poslední šikaně, kde byl Marfo delší a nechal mi místo uvnitř zatáčky a na výjezdu už jsem byl trošku před ním, další zatáčku, tu poslední jsem měl sice na venek, ale riskl jsem to, šel jsem později na brzdy a doufal, že Marfo pojede svoji vnitřní stopu a nevyjede moc na kraj. To se naštěstí stalo, nechali jsme si akorát místa a já se přes něj dostal. Pak už se nic nestalo a já si v poklidu dojel pro první místo.

ZÁVOD 2: Starty zezadu, mé oblíbené, škoda že tu nemám tak štěstí poslední dobou. Start proběhl dobře, posunul jsem se před Marfa, ale tím to haslo. Předemnou jsme se mlátili ve čtverce Kimi, Okrojek, Berri a já a nakonec to rozsekl až Berri, který tuším potřetí tuto sezónu zboural Okrojka. Myslel jsem si, že je to konec závodu a už to nějak popředjíždím a hotovo, ale chyba lávky. Tu se ukázala vyrovnanost pole s tratí, kde není tak jednoduché předjíždět. Kimi se nedal. Ukázal, že bránit umí znamenitě a nešlo se přes něj dostat. Nakonec stihl dřív se Kimi dostat před Timiho a to čekalo i mě. Nakonec se mi to po jeho chybě v T2 povedlo, ovšem pak jsem s ním zažíval peklo. Už dříve jsem na něj musel blikat, kdy absolutně nedbal, že jedu vedle něj a zavíral mě, ale teď se k tomu přidalo v podstatě brždění za něj. V nejedné zatáčce jsem musel šlápnout na brzdným bodě na plyn, aby mě Timi nesmetl. Do toho jsem musel překonat Kimiho, to se mi podařilo, Bedlička sám odpadl a už to bylo o tom dojet Siddhiho. Toho jsem se po jeho chybě rozhodl předjet v poslední zatáčce, nakonec to muselo být po trávě, protože evidentně nečekal že mu to pošlu do vnitřku a tak abychom se nepotkali na apexu jsem musel na trávu, to ovšem způsobilo mé zpomalení a následně mě zpět předjel nejenom Siddhi ale i Timinigi. Pak měl ovšem Siddhi problém s volantem, údajně jej utrhl a Timi opět na nehodu před sebou zareagoval tím, že narazil do Siddhiho a tak jsem se ocitl na prvním místě. V tu dobu jsem si všiml, že Okrojek stáhl asi 6 sekund tím jak jsem se zadrbal v bojích vepředu a koukal jsem také, že už je půl závodu skoro pryč. Dostal jsem info, že Okrojek jede do boxu a tak jsem takticky do něj zajel ihned taky abych mu nenechal žádnou výhodu. Vrátil jsem se za dvojici Marfo, Majos. Majos ač nemusel mě krásně pustil s Marfem jsem neměl problém, ten měl pneumatiky v konečné fázi a ostatní po boxech se zařadili za nás s Okrojkem. Jezdili jsme v rozmezí 2 – 4 sekund a takhle to vydrželo až do cíle. Tímto chci pogratulovat Okrojkovi, Berrimu, Marfovi a Timinigimu za pódium! Tentokrát to byl zase perfektní závod a já doufám, že vás bude co nejvíce v Macau dle mě nejlepším závodě sezóny!

Díky všem za sezónu, v poháru jezdců sezóna skončila, já jdu slavit a teď s Kimim máme poslední úkol, získat 6 bodů do TeamCupu a hlavně zkusit nějak Kimiho dostat na třetí místo celkově! V Macau borci čau!

 

 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Prihlásiť Zaregistrovať

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

You are not logged in.

Forum novinky

uddeIM Statistics

1727 messages

0 messages last 7 days

0 messages last 30 days

195 messages last 365 days

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

Servery RGPL

Summer Cup 2016 #1
rf.rgpl.eu:2001

Summer Cup 2016 #2
rf.rgpl.eu:2002

RGPL Green Hell Club
rf.rgpl.eu:3001

Summer Cup 2016 rF2
Matchmaker List

TeamSpeak
ts.rgpl.eu

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line