Ako začať

Ak máš rád závodenie a nechceš prežívať závody iba ako pasívny fanúšik, ale chceš prežívať závody aj z pozície jazdca, vychutnať si pocity z víťazstva, zažiť tú atmosféru a napätie ako prežívajú reálni piloti, tak potom si na tom správnom mieste. Závodíme na najvernejšom simulátore “rFactor“, aký je momentálne na trhu. Keďže ide o simulátor, je potrebné vlastniť volant. Takže ak si sa rozhodol pridať sa k nám, tu sú kroky ako na to:

 

DNES UŽ JE SPOUSTA VĚCÍ JINAK, OMLOUVÁME SE, POKUD NĚCO NESEDÍ, PRACUJEME NA NOVÝCH NÁVODECH APOD., ALE POCHOPTE, JSME JEN PRACUJÍCÍ LID, KTERÝ VE VOLNÉ CHVÍLI SPRAVUJE STRÁNKY, ŠAMPIONÁTY, MODY A DO TOHO I JEZDÍ A NENÍ V NAŠICH SILÁCH, ABY VŠE BYLO OPRAVENO A DODĚLÁNO HNED...

1. Zaregistruj sa na našej stránke a vyplň všetky údaje
2.V sekcii Sťahuj si stiahni a nainštaluj rFactor 1255 Full, módy, trackapcky, aktuálnu trať, skinpack a fyziku RGPL ( Manuál k rFactoru nájdeš tu)
 
 
3. Vstúp do sekcie Zóna jazdcov, kde sa musíš opäť zaregistrovať. Nick, ktorý budeš používať sa musí skladať z jedného slova, pričom prvé písmeno nicku bude veľkým, ostatné malými písmenami, nie je povolené používať v nicku číslice a iné znamienka, ako +,./... a pod. Takže tvar nicku bude vyzerať asi takto: "Rgpl"
 
 
4. Po zaregistrovaní v Zóne jazdcov sa musíš prihlásiť pod prihlasovacím menom a heslom, ktoré si vyplnil pri registrácii v Zóne jazdcov. Ak si to zvládol, stal si sa členom RGPL, čo nás teší :-)
 
 
5. Po prihlásení v Zóne jazdcov treba vojsť do sekcie JEZDCI / EDITACE / AUTA

 

6. Jako vzor uvedeme sérii Formula 1/B, která už se u nás sice nejede, ale princip registrace je u všech sérií stejný.
7.V sekcii AUTA v sezóne F1/B RGPL 2010 klikni na EDIT a vyber si voľné auto v triede, napíš číslo auta a pseudonym v simulácii, ktorý sa musí zhodovať s tým, ktorý si si vytvoril v rFactore po inštalácii. Voľné autá nájdeš v sekci Týmy a jezdci, po vyplnení údajov klikni na tlačítko ZAPIS.
 
 

 

8. O své registraci nám dej vědět v příslušné sekci našeho fóra, abychom o tobě věděli a tvoje registrace nezapadla mezi spousty těch, kteří se jednou přihlásí a už se neukážou.
  
9. Ak si to zvládol ostáva Ti už len oboznámiť sa s pravidlami RGPL a dodržiavať ich.
10. Po oboznámení sa s pravidlami si splnil podmienky a môžeš sa pripojiť na niektorý zo servrov RGPL, ktoré sú spustené nonstop, kde môžeš trénovať a pripravovať sa na závody.
 
11. Na server se připojíš tak, že myší najedeš na příslušný server v modulu na naší stránce a klikneš na tlačítko „Join“. Pokud ti tento způsob nevyhovuje, můžeš v rFactoru zadat IP, která se ti zobrazí ve stavovém řádku po najetí na tlačítko „Join“.

 

pravidla-11

Ak by si si nevedel s niečim poradiť, kontaktuj niektorého z adminov, určite Ti s ochotou poradí. ( neaktívny jazdci budú automaticky vymazaný zo systému Zóny Jazdcov a Člen RGPL )
Prajeme Ti veľa úspechov a pozitívnych zážitkov v našej lige.
 
 
Vedenie RGPL

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line