Hockenheim - Moldyx ( 3 )

Zdar všetkým verným aj neverným fanúšikom DTM

Na finále DTM som sa mimoriadne tešil. Bohužiaľ času na tréning som veľa nemal, ale aj tak som nastupol s odhodlaním vylepšiť svoje druhé miesto z otváracieho podniku na miestnej trati a vyhrať aspoň 1 závod v sezóne.

V kvalde som bol od začiatku tretí a čas sa mi už nepodarilo vylepšiť, vždy som niekde opustil trať a tak som to musel vypustiť.

Po štarte som sa udržal na 3. mieste a len takticky sledoval súboj Jimmy vs. Berri. V 3. kole mi takmer predčasne skončila sezóna, keď mi na chvíľu všetko padlo a ostal som na trati sám. Našťastie mi to naskočilo späť a o ďalšie 2 kolá som si mohol povedať: "Nazdar Berri, jak je vole?" , keď sa pretočil v 1 .zákrute. Od 6. kola začali krásne súboje s Jimmym, ktoré trvali asi 15 kôl. Chvíľami som sa už na to chcel vykašľať, lebo Enzo nás rýchlo sťahoval. Jimmymu to však na rovinke neťahalo, tak sa chceš-nechceš bojovalo ďalej. Súboj pokračoval aj po 1. pite. Potom som však nabehol na ryhu, ktorú spravil Berri a tiež to mistejkol v T1. Prepadol som sa až ďaleko za Enza a jak-je-vole-Berriho. Víťazstvo už bolo nenávratne stratené, tak som sa vydal stíhať aspoň 2. miesto. Enza som predbehol v boxoch a vyšiel za Berrim, ktorý bol na 2. pit dosť zavčasu. Na moje prekvapenie mu to však išlo dobre až do konca závodu a zviedli sme pár pekných súbojov. Udolal som ho až na rovinke v poslednom kole a už som sa videl na 2. mieste. Potom som to ale 2. krát mistejkol a Berrimu daroval 2. miesto na striebornom podnose (bolo mi v tom mantineli fajne, vole ).

Super mod, super sezóna, verím v DTM 2015, sláva víťazom a česť všetkým, ktorí to dobojovali až do konca. Sayonara

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line