Hockenheim - Jimmy ( 1 )

Nazdar opět z Hockenheimu. Kde jsme sezónu začali, tam ji i ukončíme. Škoda, že účast byla tentokrát skoro o polovinu menší. Škoda, snad se to do budoucna zlepší, série to byla PECKOIDNÍ :-D

Trénink nebyl. O titulech bylo rozhodnuto, teď šlo jen o to udržet vedení ve značkách a tak jsem si vzal setup ze začátku, dal pár kol a přišel až před kvalifikací.

KVALIFIKACE: Tu jsem celkem překvapeně vyhrál. O chlup. Takže nakonec spokojenost, že jsem si vyjel druhou pole position.

ZÁVOD: Start proběhl katastrofálně. Moc rychle sem pustil spojku a auto mi v podstatě zdechlo. Naštěstí mě předjel jen Berri a Moldyx a ten byl širokej v T1, takže jsem byl hned předním. Berriho jsem předjel hned před vracečkou a říkal sem si, že je to v pohodě. Nakonec sme s Berrim a Moldyxem bojovali celkem dlouho. Berri nás ovšem brzo opustil ve smyku a já zůstal z Moldyxem, který neváhal a začali jsme se nahánět plech na plech. Naprostá pecka, neustálé ježdění bok po boku do zatáček, jednou předjel on mě, já mu to vrátil a tak dále a neustále dokola. Do boxu jsem zajel první já, Moldyx zůstal. Po pár kolech do něj zajel taky a vyjel hned předemnou. Okamžitě jsem šel do souboje a opět jej vyhrál a pak začalo řádění asi až do 35 minuty, kdy se Moldyx vysypal v T1 a já už neměl soupeře. Do té doby pecka souboje s obouma dvouma, nejvíce a nejdéle pak s Moldyxem, kdy jsme jeli opravdu tvrdě, ale na autě na konci závodu nebylo nic žluté, takže pecka. Nakonec jsem si tedy dojel pro i celkem klidné vítězství, udrželi jsme Mercedes u titulu a tak jsme vyhráli vše co mohli. Takže partě Mercedesáků velký dík. BMW byl nakonec veliký soupeř, ke konci šampionátu.

Gratuluju Berrimu a Moldyxovi za stupně vítězů, jak v tomto závodě, tak celém šampionátu a my se uvidíme zase na začátku příštího roku, kdy nám asi určitě odstartuje DTM 2015, protože ten mod je prostě pecka a závody parádní. Uvidíme co kalendář, jestli zůstaneme u originálu, nebo se třeba přesuneme na jiný kontinent Takže, příští rok ZDAR!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 8 návštevníkov a žiadni členovia on-line