Hockenheim - Berri ( 2 )

Nazdáááááááááááár z posledního závodu týhle super série na super trati v Německu. Hockenheim mám rád, líbí se mi, ale mám tady blbou karmu, vždycky když tady jedu, tak to několikrát podělám a nedopadne to dobře. Do tréninku sem šel s tim, že vyzkoušim FreeTrack na pohyb hlavy v autě, ale prostě DTm ze vnitř nepojedu, páč je to hnusný . Takže nakonec sem jel normálně a věřil sem, že trénink z prvního závodu, který se tady jel bude stačit. Set sem měl taky, i když Morbovi neseděl tak mě jo .

Q: Zajeté super kolo s docela dobrym časem a dost čistě na mé poměry . Bohužel, Jimmy chtěl PP v poslednim závodě a tak to jelo i přes obrubníky a nakonec jí taky získal . Ale já měl trumf v rukávu...2. místo bylo na vnitřku do T1!

R: Tentokrát se start obešel bez různých chyb, kravin a tak a odstartovali sme na první pokus. I když, málem sem odstartoval dřív, naštěstí sem to stih zastavit a pentle mi nepřilítla. I tak sem měl lepší start jak Jimmy a po T1 už sem byl před ním. Do T2 sem jel defenzivně, ale ůdo následující zatáčky měl Jim lepší pozici a dostal se přede mne. Bohužel, znovu mým konzervativním nastavením s vysokými křídly sem ztrácel na rovině jako ...hodně. Po závodě sem se dozvěděl že všichni měli křídla o dost nižší, bohužel už bylo trochu pozdě. No pak sme se pár kol řezali, vše čistě a parádně a pak sem to posral ...Karma vedla 1:0. V první zatáčce sem byl nějak široký či čo a trefil sem Jimmyho zeď. Ztráta byla asi 9 sekund a byl sem zaseklý za Enzem. NAmoh sem se před něj zaboha dostat, na rovině mi ujel a na zbytku trati sem ho stahoval, aby mi na rovině zase ujel. Tak sem to vzdal (jo mezi tim sem udělal někde další chybu a Karma vedla o 2 body) a zajel strašně brzo do pitu...Jo nevzdal vlastně...nějak sem čachroval s benzínem a prostě sem ho měl málo tak sem musel brzo na první zastávku. Vrátil sem se na sedmém místě a několik jezdců mě hned pustilo před sebe. Když už měli po pitu i ostatní na Jimma sem ztrácel asi 4 sekundy a viděl sem, že by to mohlo ještě jít a ono to taky šlo. Znovu čelně do zdi, v půlce závodu už sem prohrával 3:0 a byl sem trošičinku nasraňoučkej. Nejhorší věc co se mohla stát. Byl sem pořád za Enzem. Nic proti němu nemám, ale strašně mě to iritovalo, že sem neměl na to ho předjet. Tak sem zajel strašně brzo na druhej pit. V půlce závodu. Nevěděl sem, kolik potřebuju benzínu, nevěděl sem jesi to daj gumy, ale byla to snad jediná možnost. Po pitu sem zajízděl docela slušný časy a snažil sem se všechny dojet co to šlo. myslim, že žádnou další chybu už sem neudělal a po pitu sem byl jak před Enzem tak před Moldyxem na druhém místě. Pomalinku sem jim ujížděl a doufal, že gumy vydržej. No ke konci závodu, tak poslední 3 kola to bylo o hubu. Gumy už šli pryč a Moldyx tlačil. V předposlednim kole se přede mne dostal a už sem se smiřoval se třetim místem, když poslední kolo, nájezd na stadion a Moldy najel špatně na obrubník a poslal to do zdi. Jak sem to viděl, tak sem na ten obrubník najel taky, ale už poučen sem hodně zvolnil a nenechal se rozhodit. A byl sem tedy znovu druhý. Poslední dvojzatáčku už sem skoro nevybral jak gumy netáhly, ale udržel sem to s několika desetinovým náskokem.

Tímto gratuluji a děkuji Jimmymu za vítězství jak v závodě tak v šampionátu, Moldymu za třetí místo taky tak a za super souboje. Ostatním díky za účast a souboje a doufám, že v GTE to bude ještě lepší!

Komentárov   

Jimmy
0 # Jimmy 2014-08-05 18:25
Mél si 3/12, já 2/11, to není o "dost" nižší :) Dík za race a souboje :)

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line