Singapore - K. Petrovský ( 3 )

Nazdáááááár to už tady dlouho nebylo a ani sem to nečekal :D (ale bohužel :( ). Tréninku sem moc nedal, jelikož sem stále čekal až s Péťou vrthnem do Singapůru najednou a něco uděláme, ale on se na mě prachsprostě vykašlal a tak sem přišel jenom v den závodu, škemraje o nastavení (shame on me) a když už sem ho od někoho vypáčil, tak sem zajel pár kol a neviděl to dobře. Tahle trať se mi fakt nepovedla, ale snažil sem se :). No jinak časy ± daleko od všech a viděl sem to na kroužení n a4. místě (případný souboj s Denisem).

 

Q: Jo ta byla parádní, hezky sem se navečeřel pro svůj škaredej přešlap ze Soči.

 

První závod se nes v duchu toho co sem očekával. První trojak mi ujela a já zase ujížděl těm zamnou. No nakonec sem tedy dojel 12s za třetím a 15s před pátým. Takže prostě nuda :(.

 

Druhej závod, no bylo to v podstatě úplně stejný jenom s tim, že Honzík se zasnil a poškádlil nějakou zeď, ale ta ho už nepustila a já místo 4. místa dojel na třetím. Znovu s velkou strátou před sebou a velkým náskokem za sebou.

 

Je velká škoda, že nás jelo jenom 8 :(, ale i tak grartulace Obou Zdeňkům za jejich výkony a taky Honzíkovi za ten první :). A pevně doufám, ýe v ulicích Detroitu, kde sme měli jet hned druhý závod nás bude o poznání více :). Awe

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line