Singapore - Z. Šmarda ( 2 )

Nazdar ze Singapůru. Na závod jsem se moc netěšil. Trať hezká, ale nemám na ni dobré vzpomínky a hlavně mi néjak nesedí. Připravoval jsem se celkem dobře před víkendem, ale pak jsme jako banda TeamRGPL odjeli do Plzně na sraz a v neděli večer sem začínal od nuly. Takže nic moc.

KVALIFIKACE: Jen tak na jistotu bez cutu.

ZÁVOD 1: Byl to boj mezi mnou a Honzíkem. Nakonec jsem z něj vyšel vítězně já, protože udělal chybičku, ale mezitím Zdenda ukázal rychlost a i díky našim soubojům byl už daleko pryč.

ZÁVOD 2: Start proběhl super, šel jsem hned na první místo a držel Zdenála za sebou. Začali bojovat s Průšičem a já měl radost, že se trošku zdržují. Bohužel Průšič to někde rozvěsil a Zdenda začal tlačit. Bohužel, opět zafungoval rF1, LAG a byl jsem za ním. Je to škoda. Chvíli jsem tlačil, a dařilo se mi, ale bohužel blbá chybička, která mi rozbila další tři zatáčky a Zdenál ujel a bylo hotovo. Pak jsem zjistil, že musíme ještě 23 minut jezdit. Byla to nuda. Zdenál ujel, zamnou daleko Berri, takže jsem už jel jen tak, nuda, koncentrace 0, párkrát sem to opřel, několikrát sem minul zatáčky, prostě jsem už jel jen jako tělo bez duše.

I tak díky za závod, R1 a prvních 10 minut R2 jsem si náramně užil, gratulace Zdendovi a Berrimu za vítězství a bednu a uvidíme se příště, možná, v Detroitu…

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line