Singapore - Z. Zvěřina ( 1 )

V tréningu jsem se nejprve nějakou dobu trápil s naučením správné stopy a potom také nastavením. Stále jsem měl pocit, že to není ono. Nakonec jsem vyzkoušel nějaké změny v setupu a celkem dost mi to pomohlo. Jedna ze změn bylo posunutí prvních převodových stupňů nahoru. Na start to je sice bída, ale při jízdě jsem na tom pár desetin na kolo určitě získal. Možná i půl sekundu.
V kvalifikaci mě překvapila ztráta ostatních soupeřů.
Po startu do prvního závodu jsem dokázal i přes pomalejší start 1.pozici udržet. Jimmy s Honzou za mnou začali bojovat a to mi dovolilo si pomalu navyšovat náskok, který jsem si udržel až do cíle.
Po odstartování do druhého závodu jsem však 1 pozici ztratil ve prospěch Jimmyho. Také na mě zaútočil Honza, se kterým jsem začal bojovat. Několik zatáček jsme jeli vedle sebe až do té úzké šikany s obrubníky. První obrubník Honza jedoucí na pravé straně nějak přeskákal. Bohužel já jsem nezvládl ten druhý. Ještě před nájezdem na obrubník jsme měli lehký kontakt a na obrubníku mě to pak rozhodilo. Následkem toho mi auto uskočilo doprava a poslal jsem Honzu na zeď. Tímto se mu omlouvám, nebyl to úmysl. Honza se pak asi pořádně naštval a začal jezdit nejrychlejší kola. Potom ale bohužel havaroval a závod ukončil.
Já se mezitím soustředil na vedoucího Jimmyho. Soudě podle kvalifikačních časů jsem si myslel, že nebudu mít problém ho předjet. Ale on asi zase vystřízlivěl, nebo já nevím, ale jel tak rychle, že jsem se k němu nebyl schopen ani pořádně přiblížit, natož zaútočit. Po několika kolech najednou Jimmy udělal Copperfielda - zmizel a objevil se za mnou. Po závodě jsem se dozvěděl, že to bylo zaseknutí rF. Naštěstí mohl ale pokračovat v závodu. Ten problém ho asi ještě více namotivoval a ještě více zrychlil. Začal se na mě lepit a vypadalo to, že pozici dlouho neudržím. Pak ale udělal chybu, která ho stála celkem hodně času. Zbytek závodu už Jimmy asi vypustil a já už to nějak dokroužil.
Díky všem, kteří přišli a příště snad ve větším počtu.

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 11 návštevníkov a žiadni členovia on-line