Detroit - M. Molda ( 2 )

Nazdar z mesta motorov,

3 týždne bez jazdenia, takže už ma ruky riadne svrbeli Na trať som sa dostal až v sobotu, keďže celý týždeň som bol odcestovaný. Trať bola pre mňa nová, ale bola technická, takže som tušil, že by mi to mohlo vyhovovať. Bohužiaľ sa tu nedalo veľmi predbiehať, takže som to spočiatku vďaka môjmu trestu nevidel ružovo. Podľa časov som si ale veril na bedňu.

Q trest, takže krásne sledovanie onboardov

Do R1 som štartoval opatrne, nechcel som odpáliť motor. Došlo tam k pár ťukancom a ja som sa prepadol až niekam na koniec. Potom ale stíhacia jazda, krásny súboj najmä s Matejom. Ten to ale roztočil, takže nakoniec z toho bolo 5. miesto a celkom dobrá východisková pozícia do R2.

R2 opäť opatrnejší štart, niekto ma nabral zozadu a takmer roztočil. Našťastie som to len oprel o zvodidlá a šlo sa ďalej. Súboj hlavne s Marfom, ten ale nevydržal tlak a zaparkoval to do pneumatík. Potom som začal sťahovať teamového kolegu a Jimmyho. Odrazu ale žltá vlajka, Berri otočený a Jimmy na neho čakal. Tak som si pomyslel: "Nazdar volové, jak je?" Speedo už bol ďaleko , opäť na neho nikto nemal, Vojtovi som odskočil na 3s, takže to vyzeralo v pohode na 2. miesto. Potom ale prišla posiatá zástavka v boxoch. Zostresoval som pri nájazde s limiterom a 3s boli fuč. Z boxov sme vychádzali s Vojtom vedľa seba, mal som len šťastie, že zákruta bola na moju ruku, takže som ho udržal za sebou. 20 min sa ma ale neskutočne držal a nedal mi ani chvíľu vydýchnuť. Spotil som sa jako prase Ale bola to ozaj paráda.

Gratulácia Speedovi k víťazstvu a k zaslúženému titulu a Vojtovi k bedni. Vidíme sa v Bathurste, kde spoločne vyvrcholíme

Zdar.

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line