Bathurst - Z. Šmarda ( 3 )

Nazdar všici z posledního závodu DTM 2016! O titulu mezi jezdci bylo rozhodnuto. Ten vyhrál Zdenda Zvěřina, ale titul mezi konstruktéry a týmy stále čekal na svého majitele. Můj cíl byl od začátku sezóny jasný. Mít je všechny. Tréninku jsem tak věnoval o 2 hodiny života víc, jak vždycky (tj. asi 3)

KVALIFIKACE: Ta se mi nakonec neskutečně povedla, hodil jsem tam čas snů a šel jsem na první místo na roště.
ZÁVOD 1: Start jako vždy super, ale objevil se problém s moji maximálkou. Která byla spíše minimálka a borci mě trošku objeli. I tak nakonec po super soubojích mi to stačilo na druhé místo za Zdenála. Opět jsme tedy do R2 měli vepředu dvě Z. Vlastně tři.

ZÁVOD 2: Start jako vždy super… to se asi už opakuju. No když mě ty starty tak jdou :-D Když ovšem jsem byl opět objet! Pak jsem se snažil před Zdendu dostat, no bohužel mě zavřel v rychlé levé zatáčce a já na to strašně doplatil. Nepočkal nic, byl jsem naštvanej, hlavně na to, že Moldyx ujíždí a s ním jsme bojovali o ten titul v týmech. Nakonec jsem tedy zkusil dřívější zastávku v boxech. No a po výjezdu jsem zjistil, že to auto nemá top speed. A tímpádem bez pytle jsem byl…. V pytli. Takže jsem nakonec závod dojel jen díky problémům Zdendy na třetím místě, leč jsem byl nejrychlejší na trati a bohužel, cíl nevyšel – sice máme titul jako továrna, ale titul v týmech má BMW. A jak poznamenal Offe – Audi má zase jezdecký titul. Tak se to krásně porozdávalo.

Díky za pěknou sezónu, uvidíme se zase někdy příště a čau!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line