Race of Champions 2015

Konec roku se nám blíží jako zběsilý a tak je na čase už uveřejnit, jak to všechno bude! Race of Champions začne v neděli 27/12/2015 v 18:00 rostřelem mezi dvěma dvojičkama: Nigi vs. Mike a Turbinen vs. Kufar. Poté dva vítězové postoupí do skupiny o účast v hlavní skupině D. V ní na ně čekají: Extremadn a Standa. Dále se o účast v hlavní skupině poperou: Jacko vs. Taichy a Scheny vs. Jokar.

Aby bylo i vysvětleno, proč je to takto. Do hlavního závodu ROC se vejde jen 16 jezdců. A chceme upřednostnit ty, kteří u nás jezdí. V den slosování (minulá sobota) všici tito jezdci nebyli ani na jednom závodu Seat Leon Eurocup či BMW Classics. 4 tito jezdci, se pak dostanou do skupiny D a budou bojovat o vítězství v Race of Champions. Také tato plejáda závodníků bude závodit v systému na 2 vítězné závody, aby si zajezdili i ti, kteří hned vypadnou. Příští rok možná vymyslíme lepší způsob.

Až bude vyřešeno kdo pojede ve skupině D, začnou probíhat souboje ve skupině A a B, kdy se vždy pojede jeden závod ze skupiny A a hned na to ze skupiny B! Mezi restarty si závodníci, co jsou další na řadě, rychle skočí pro své auta se svojí barvou, dle harmonogramu přiložený níže!

Skupinu A tvoří: Trembi, Iceman, Offensive a Rellum
Skupinu B tvoří: Berri, Siddhi, Johno a Marfo
Skupinu C tvoří: Tharo, Enzo, Jimmy a Karlos
Skupinu D vytvoří vítězové předkvalifikace

Ve skupinách se jezdí každý s každým a tak každý jezdec absolvuje minimálně 3 závody. Za vyhraný závod jezdec dostane 1 bod, za prohraný 0.

Do čtvrtfinále postupují 2 jezdci s nejvíce body ve skupině. Pokud by byla rovnost na nějakém místě, rozhodne jejich vzájemný závod, jak se poskládají.

Ve čtvrtfinále, semifinále a finále se jede na 2 vítězné závody!

Pavouk/Tabulka/Harmonogram je zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lXsjaYb5Oa_x3e-ywkKMBaH0laQaxQ24OmSkVSg2cCQ/edit#gid=322478042

LINK na MOD: ZDE

IP na SERVER: 185.32.183.132:34302

Komentárov   

Siddhi
0 # Siddhi 2015-12-25 19:41
Taková technická - v harmonogramu máte chybu - ve čtvrtfinále je dvakrát A2 a ani jednou B2 :-?
Jimmy
0 # Jimmy 2015-12-25 21:23
no.. vidíš :) Díky

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line