VC USA - Jimmy ( 1 )

Austin. Nemám ho rád. A taky se to ukázalo. Sic jsem měl natrénováno 0-0 nic, ale i tak – nemám ho rád. K tomu všemu komorná atmosféra.
KVALIFIKACE: Do kvaldy jsem vyjel jen já, Karel a Rellum. Bral jsem to jako trénink toho, co jsem se naučil, tak jsem pár kol dal a s přehledem vyhrál pole.
ZÁVOD: Start byl v pohodě, udržel jsem první místo, Rehi z posledního po T1 byl už druhý a já začal ujíždět. Nakonec mě ke konci stintu začal stahovat. Do boxu jsme zajeli spolu a já začal zase ujíždět. V tom jsem nedobrzdil jednu zatáčku a měl jsem Rehiho zase blíž. Před boxy jsem svůj náskok vymazal další chybou, kdy jsem se v posledním sektoru roztočil v zatáčce, kdy mě vytrestal obrubník. Do cíle bylo snad přes 15 kol a já měl Rehiho za zády. A šlo do tuhýho. Začal na mě šlapat. S odcházejícími gumami, jsem nechtěl udělat chybu a tak jsem Rehiho pustil před sebe, věděl jsem, že na rovince na mě nemá, navíc když budu v pytli. Nakonec jel hned do boxu a tak jsem jel hned za ním. Vyjel jsem zase za ním a hned na první rovince jsem jej předjel a začala bitva až do konce závodu. Nakonec jsem jej udržel a bohužel, mě Rehi v předposledním kole drcl a roztočil. Nakonec na mě ovšem počkal, pustil a já závod vyhrál.
Perfektní závod. Gratuluju Rehimu a Kimimu k bedně, za týden se uvidíme v mém oblíbeném Interlagosu! 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line