VC Brazílie - Smaster ( 3 )

Zdravím z Brazílie, z jedné z mých 3 nejoblíbenějších tratí.

Na trénink jsem moc času neměl, asi 15 minut, tak jsem zkusil zajet pár kol, ale buď bylo auto nedotáčivé a když jsem udělal malinkatou změnu, tak to zase bylo přetáčivý. Tak jsem asi 3 minuty před kvaldou pár věcí přeházel na slepo a šel s tím do kvaldy.

Kvalifikace: I přesto, že jsem nevěděl, jak se auto bude chovat, tak jsem vyjel na trať a kupodivu to i drželo. Bohužel jsem brzo zjistil, kde jsem udělal v nastavení chybu, měl jsem malou maximálku, ale už se s tím nedalo nic dělat. Ale i tak 4. místo na startu byl úspěch.

Závod: Start byl trochu nervózní, předemnou Rehimu se moc nechtělo odlepit a já se zase nechtěl moc prudce rozjet. Za prvé je to tu do kopce a za druhé jsem nevěděl, kde je ta hrana na protočení kol. Takže jsem se v první zatáčce propadl na chvost pole a začal stahovat. Karlose i Relluma jsem předjel celkem snadno, byl jsem o dost rychlejší ve druhém sektoru. Pak ale přišel težší oříšek, Marfo jel hodně dobře, na rovince jsme měli +/- stejnou rychlost, ale ve 2. sektoru jsem ho neměl kudy předjet.
Bohužel jsem ho chtěl tak moc předjet, že jsem neodhadl Marfův brzdný manévr, ale naštěstí jsem ještě dokázal natolik zbrzdit, že jsem ho jenom lehce líznul, ale i tak šel do hodin, byla to moje chyba, tak jsem na Marfa počkal, a začal jsem znova od zadu. Nakonec jsem Marfa předjel lepší strategií a držel si 4. místo. Pak najednou koukám, jak rychle stahuju Rehiho a říkám si co se mu stalo. Vidím ho jak stojí v kopci a najednou je v boxech, tím jsem poskočil na 3. místo, na kterém jsem setrval až do cíle.

Gratuluji Jimmymu a Siddhimu a díky za race hlavně Marfovi. 

Komentárov   

Marfo
0 # Marfo 2014-11-20 00:16
Nie je zač. :) Ja som si to tiež užil. Konečne mi to ako tak sadlo na tejto trati, i keď v druhom sektore mám ešte čo dohánať. :D

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line