VC Brazílie - Siddhi ( 2 )

Tak máme za sebou předposlední závod, konečně nějaký normální okruh a to nádherný Interlagos. Před tréninkem jsem zjistil, že jsem při čistění disku omylem smazal i složku s rfactorem pro F1. Naštěstí jsem měl zálohu na druhém disku. Ovšem hned po prvním vyjetí mě došlo, že se vůz ovládá dost jinak. Po menším pátrání jsem zjistil, že já blbec sem dobrou půlku sezony jezdil s nastavením volantu vytvořené pro GT, které na F1 dost dobře nefungovalo. Bingo, konečně jsem přišel na to co stálo za tou obrovskou ztrátou, kterou jsem měl v posledních závodech. Mno škoda dost sem si tím podělal hodně závodů a ztratil možnost bojovat s Kimim o konečnou třetí příčku.
Bohužel do závodu zase přišlo jen pár lidí, Kimi měl něco neodkladného a tak šlo o dost komorní atmosféru. Trénink byl vcelku krátký, setup jsem měl ještě udělaný z prvního testovacího závodu před sezónou.V kvalifikaci se mě povedlo využít znovuzískané důvěry vůči chování volantu a zajet druhý nejlepší čas.
Dokonce i na startu se mě vůz podařilo lépe ukrotit a tak propad nebyl tak velký jako obvykle, tentokrát mě překonal jen Rehous. Na chvíli do závodu zasáhl i Kimi a předjel mě a nic sem si z toho nedělal, soustředil sem se na konzistentní jízdu a šetření gum. Po pár kolech Kimmi odešel a mě se podařilo protáhnou na druhou pozici před Rehouse. Ten následně udělal chybu a bylo vlastně po závodě. Trochu drama jsem tomu ještě dal při drobné chybě před první zastávkou, kdy se Rehous za mnou dostal na nějakých 6s, ale na čerstvých gumách se mě dařilo náskok navyšovat. Další dvě třetiny závodu to již byla jen sólová jízda na druhé pozici. Ale i tak sem si závod užíval, konečně mě to zase jednou jelo tak jak bych si představoval.
Dík všem za závod a snad se sejdem ještě na poslední závod i když jde zase o další zasratý Tilkedrom. 

Komentárov   

Karlos
0 # Karlos 2014-11-19 11:45
Abú se ještě docela dá, to neni až taková sračka :) vlastně se musim přiznat, že se mi ten okruh poslední dobou i docela zalíbil

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line