VC Brazílie - Jimmy ( 1 )

Interlagos. Můj oblíbenej okruh. Tentokrát jsem trénink jako vždy odflákl, ale tentokrát jako FAKT MAZEC. Zajel jsem si tak 12 kol a tím to končilo. Set jsem vzal ze Spa (ten používám od Kanady) který jsem absolutně nezměnil a šup pak čekání na Q. Před Q jsem si dal Q kolo, abych viděl jak se to chová a počkal na kvaldu.
KVALIFIKACE: Kvalda vyšla. Zajel jsem si 2 kola a to mi stačilo s přehledem na pole position. Radost byla dvojnásobná, že vedle mě bude stát kolega Siddhi.
ZÁVOD: Start proběhl v pohodě, první místo jsem uhájil a začal jsem ujíždět. A toto přetrvávalo až do konce závodu. Neměl jsem jediný souboj v celém závodě a postupně soupeři i povypadávali při závodě. Nakonec jsem jel strategii dvou zastávek na médiích a vycházelo to tak akorát. Nakonec jsem v pohodě vyhrál závod a Siddhi dojel na druhém místě. Zase radost. Double doma, titul konstruktérů taky. Můj třetí po sobě. Škoda, že to nakonec vše dopadlo jak to dopadlo, ale tak, chyba lidí. Ať si pak nestěžují, že vše vyhrávám. Kdo se neúčastní, nemůže frflat. Gratulace všem, kdo dojeli, asi náročnej závod a uvidíme se za dva týdny na finále v Abu Dhabi a uvidíme, co dál! Díky a čau! 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line