VC Abu Dhabí - Kimi ( 2 )

Zdravím všechny příznivce RGPL z poslední velké ceny Abu Dhabi
Trénink byl dobrý jen srovnání času nebylo po odložení startu o dva týdny už ano a ztrácel jsem na nejlepší časy 3 sekundy a to bylo moc snažil jsem se upravovat nastavení ale víc než 1,43,5 jsem se nemohl dostat.
Kvalifikace nedařilo se mi zajet dobrý čas až po druhém vyjetí se mi podařilo prosmyknout na druhý nejlepší čas, ale to byl na trati ještě Siddhi na kterého jsem se do díval z jeho monopostu a který mě připravil o druhý nejlepší čas takže třetí místo.
Do závodu jsem jel se strategii 3 zastávek na ss 9, 10, 11 ,12 kol, věděl jsem z posledních závodů že určitě ostatní jedou dva pity možná Rehi jeden, start se mi povedl hned jsem se dostal před Siddhiho a na úroveň Jimma, ale lepší start měl ještě Rehous který stál vedle mě zleva a Jimmy zprava dost adrenalin, do T1 jsme jeli bok po boku já ubral zařadil se za Rehiho, ale musel jsem ubrat abych do něj nevrazil toho využil Jimmy a šel přede mě ale v T2 už jsem byl spět na druhém místě. na první dlouhé rovině jsem zaútočil ne Rehiho na brzdy v defenzivní stopě ale brzdná dráha byla delší a překřížil jsem mu cestu tím se omlouvám školácká chyba pustil jsem ho spět před sebe i oba meclereny, vytvořili jsme vláček 5 vozů nadhera, v 2k. na první rovince jsem se dostal před Sidhhiho byl jsem o dost rychlejší tak jsem se zařadil před něj a šel dřív na brzdu skrze vyšší rychlost než obvykle a Siddhi mi narazil do zadního kola já letěl na svodidla vpravo lehce se opřel a rovně do Jimma který se přetočil oběma se omlouvám hlavně Siddhimu, já měl poškozené zadní křídlo a zavěšení předního kola to jsem ignoroval a neopravoval, Rehi toho využil a poodjel, ale na konci 2k. zamířil do boxu nevím proč. Do 3k. jedu za Berim a za mnou 2s. Jimmy, na 1 rovince jsem předjel Beriho opatrněji a tím sem dal šanci Berimu a jeli jsme bok po boku a v dalším ,,S´´jsem byl před ním a Jimmy po pár zatáčkách před Barrim, pak jsem před třetím ,,S´´ pro brzdil a jel mimo trať pustil Jimma před sebe a další chyba a Berri přede mnou, a bylo chvilku klid a v 9k. jedu plánovaný pit a vyjíždím na 4 místě 3s. za Rehim a na Berriho 22s. a Jimma 26s. v 11k. Berri box a v T1 jsem předjel Rehouse a druhé místo za mnou boj Rehi a Berri v 13 kole Rehi box a Jimmy o kolo později s náskokem 20s. a po boxu já 1s za ním na 1 rovince jsem před ním a on v tomto kole míří opět box. 16k. náskok 11s. na Berriho a 18s. na Jimma v 19k. box a vyjíždím třetí před Rehim a ztráta 10s. na Jimma a 13s. Berriho, 21k. Jim první a Berriho stahuji když míří do boxu 23k. už jen 7s, pak začínám co kolo stahovat Jimma prvně s pak dvě na kolo nevěřil jsem tomu že bych mohl Jmma porazit oba nás už čekal jeden pit a on je rychlej s prázdnou ikdyž já na ss a on asi softy či media nevím do 30 kola jedu už těsně za ním vím že jedu pit a pneu už nejsou co bych potřeboval, ale v předposlední zatáčce jsem před ním ale mířím do boxu Jimmy si na poslední chvilku rozmyslel a jel taky do boxu pře plnou čáru a před semaforem mě předjel , jedeu z boxu těsně za ním a Beri před námi necelou sekundu, Jimmy ho předjel na 1 rovince a já na 2 rovince a vzdalujeme se mu a bylo to jen o mě a Jimmym byl jsem překvapen že se dokážu Jimma držet čekal jsem že mi ujede, ale v 33k. na 1 rovince jsem se dostal před něj a od té doby jsem neměl klid a pořád pod tlakem na který nejsem zvyklí , Jimmy pořád vyčkával kde si mě dá nejlépe to bylo na druhé rovince tam měl skvělí výjezd, ale dařilo se mi ho držet za sebou až do 38k kde v T1 jsem brzo zatočil štrejch svodidlo to mě odhodilo mimo trať a při návratu malí smyk a ťuk do Jimma a bylo po všem a už jsem Jimma nedohnal 2s ztráta byla nad mé síly gratuluji Jimmovi k dalšímu vítěství i ostatním gratulace ale jinak krásný zážitek druhé místo spokojenost, doufám že kdo jezdil do teď u F1 zůstane přeji všem klidné svátky vánoční........