VC Abu Dhabí - Jimmy ( 1 )

Nazdar! Nebudu tu asi popisovat závod jako takový. Upřímě, pamatuju si z něj asi jen tři věci!
a) Vyhrál jsem kvalifikaci o parník
b) Dostal sem ranu hned ve druhém kole a skončil téměř poslední a musel se probojovat zase dopředu
c) Skvělý souboj s Kimim a Berrim, kdy jsme jeli dokonce kolo na kolo ve třech do úzkých šikan a vše bez kolize
d) Moje asi 4 nepovedená zastávka v boxech v sezóně, kdy jsem musel odjet od mechaniků bez obsloužení
e) Finální bitva s Kimim, kdy jsem nakonec dokázal vyhrát již popáté v Abu Dhabi v kariéře
Takže se spíš zaměřím na krátké hodnocení. Díky za sezónu, byla letos asi nejtěžší. Byl to nový mod, měl jsem problémy se sety, ale nakonec se to všecko nějak po Kanadě sedlo. Škoda, že to Davča zabalil, letos mohl vyhrát. I když musel by hodně tlačit, po Monze jsem měl už velký náskok. Ale byla to pěkná sezóna. Mrzí mě opět stejně jako loni Spa. Jediné třetí místo, špatný úsudek v setu, ale na druhou stranu pekelná bitva mezi mnou, Kimim a vítězným Rehousem.
K Rehimu jen tak, že škoda, že odchází, je to jeden z těch, co jsou tu veteráni, od začátku a už tu zůstává takový jen Kimi a snad tedy i Smaster. Snad jsem na nikoho nezapomněl. Už jsme tu pak jen samý sirupy!
Obecně k F1, já jsem si sezónu „celkem" užil, i když už to byla asi trochu nuda, byl to závod jen dvou, sice jsem vždy v podstatě bojoval, ale mrzelo mě a nebavila ta myšlenka, že i když se rozbiju, moc neztratím, není kam moc spadnou. Jezdit v sedmi až devíti lidech je moc smutné. Proto se taky na jeden rok rozloučíme s F1 tak jak ji známe doteď a zkusíme to jinak. Uvidíme, snad bude sranda!
Díky tedy všem, co letos F1 jeli, děkuji svému novému parťákovi Siddhimu, že to nakonec odjezdil a i díky přispění Davčovi absence, jsme opět pro McLaren vybojovali titul konstruktérů, děkuji Karlovi za adminování a Kimimu za kontrolu replayů z kvaldy. Díky moc všem a uvidíme se na startu v Melbourne, se s cela jinýma formulema! Snad vás budou bavit. 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line