Montjuic 1. a 2. závod - M. Molda ( 1 )

Zdar Gentlemani,

vyvrcholenie sezóny, náskok 29 bodov, ale hrozilo mi, že na závod nenastúpim a premiérový titul mi prekĺzne pomedzi prsty. Našťastie ale šťastná konštelácia hviezd a mne sa podarilo objaviť na trati. Tréningu som veľa nedal, trať som si ale našťastie pamätal z bramborákov. Dúfam, že Berri si ju tiež pamätá (pre tých, čo nevedia: https://www.youtube.com/watch?v=YGWHjsaIIzA )

V tréningu sa mi podarilo zajazdiť najrýchlejší čas, konzistencia ale bola niekde ta-tam, tak som ešte experimentoval s nastavením. To sa prejavilo v Q, kde som nedal ani 1 čisté kolo, čo využil Martin Nemec. Tak som ešte porušil základné pravidlo a tesne pred pretekom spravil úpravy na sete. Mal som len jediný cieľ: skončiť aspoň v jednom závode pred Speedom, čo by mi definitívne zaručilo titul. Nakoniec to vypálilo perfektne a podarilo sa mi opanovať obidva závody a zapísať sa do análov RGPL (žiadne dvojzmysly vy hovadá ).

Takže dík za fajn sezónu, hlavne tým, ktorí sa na to nevysrali. Gratulácia a VĎAKA Speedovi za super súboje počas celej sezóny, skvelú spoluprácu v Monze, a že bol pre mňa tým najväčším súperom a tým aj najväčšou motiváciou. Škoda závodu v Brands Hatch, kde sa to asi rozhodlo, mohlo to byť zaujímavé až do konca.

Takže si užite leto a vidíme sa na jeseň v mojej poslednej sezóne.

Čus 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line