GP Brazil - Jimmy ( 1 )

 

Zdravím všechny z brazilského Interlagosu! Letos již po druhé. Ale tentokrát s Truckama! Poprvé v historii jsme si na krásné datum, 1.1.2012, zajeli závod na těchto mašinách. Tréninku jsme v týdnu nevěnovali téměř žádný čas a těch pár kol co jsme odkroužili, bylo neuvěřitelně flustrujících. Tak nějak jsme to viděli na boj vzadu. No vrátili jsme se na trať hodinu před závodem,  a ono to šlo. Takže jsme byli optimisti s tím, že pro tu bednu, když nebude kolize, si dojedeme.

KVALIFIKACE: Hned po výjezdu do IN lapu, jsem si všiml, jaká jsem trubka, nechal jsem si závodní set s chlazením a palivem na nějakých 25 kol, konkrétně 100 litrů. No říkal jsem si, půjdem do toho po hlavě, kdyžtak zezadu. No nakonec se to podařilo a zajel jsem osobní rekord pod 2 minuty a 5 sekund, což mi pohodově stačilo na Pole Position.

START: No už v tréninku jsem zjistil, že kamiony jsou zbytečně splašený, nemusí se vůbec řadit, ta výkonná kráva hravě projede celej okruh na pětku! No a start? Na dvojku to houplo a byli jsme v T1. Za mě se zařadil Udri, za ním byl Offe s Regem. Nevěděl jsem co čekat od pneumatik a tak jsem asi 3 kola tak nějak kroužil, no pak jsem na to šlápl a začal ujíždět. Do boxu jsem chtěl zajet co nejpozdějí, no kolem 12 kola už pneumatiky byli dosti přehřáté a zajížděl jsem časy kolem 07, 08 a musel jsem si dost pomáhat driftování, kamion byl už dost nedotáčivý a i když jsme stále drtivě ujížděl, nakonec jsem se rozhodl na poslední chvíli zajet v půli, tedy ve 14 kole do boxu. To sem měl náskok asi 33 sekund. Bohužel, co jsem nevěděl, že Slivi, o kolo zpět jedoucí předemnou, má stejné boxové stání a do boxu jsme jeli spolu. Zkoušel jsem jej odtlačit, ale to se mi povedlo pomalu ve stejnou dobu co on odjížděl. K 8mi sekundám v boxu tak musím připočíst tak 10 dalších za zdržení. Po vyjetí z boxu jsem na to hned šlápl, chtěl jsem si dát Fastest Lap, což se mi povedlo a pak jsem kontinuelně začínal ujíždět už v té době druhému Regovi. Kamion se řídil dobře nakonec, a i když to sice toho prvního ledna to bylo dost náročné, zkoušel jsem si ze srandy vydriftovávat jednu zatáčku. Nakonec jsem tedy dojel na prvním místě s velikým náskokem na Rega, který měl veliký náskok na třetího Offeho. Takže jako premiéra, super závody, na to že bylo prvního, super obsazené pole.  Gratuluju Regimu a Offemu a zase někdy u Trucků příště!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line