Iowa - Jimmy & Berri ( 1 )

1. závod, 30min - 1. místo - JIMMY

Iowa! To je okruh! :-D Po Indianapolis jsem se na něj těšil nejvíce ze všech okruhů! Důvod? Je to nejkratší okruh v kalendáři:-D A takový já rád. Je sranda na nich. Díky bohu, že jel Okrojek, na trati se nám objevilo neuvěřitelných 6 lidí! Trénink tentokrát proběhl netradičně v nastavování auta apod., Karel nějak rezignoval, tak jsem mu poslal něco co jsem zbastlil já, on to trošku dotvořil a hned na kvalifikaci:-D Typyše:-D

KVALIFIKACE: Celkem se vydařila, čekal jsme poslední místo a nakonec z toho bylo druhé. S tím jsem nepočítal a měl jsem mírně strach o své záda v prvních chvílích závodu.

ZÁVOD 1: Start proběhl dobře, dostal jsem se na první místo, udržel jsem si jej a začal ujíždět. Nevím co tam borci dělali, opravdu jsem na boost 2 nejel :-D ale ujížděl jsem. Krušná chvíle nastala v nájezdu do boxu :-D Smýklo se mi auto a nalítl jsem do středu zatáčky :-D a to byl masakr! :-D Prvně mě málem vzal Berri a pak jak sem se šponoval rychle pryč ze zatáčky, tak ještě Okrojek. Naštěstí všecko OK, sice jsem se musel 2x otáčet, ale hlavní bylo, že auto je OK. Zajel jsem do boxu, vyměnil gumy, natankoval, vyjel – a byl jsem druhej. :-D Překvapení. Zajel Okrojek do boxu a byl jsem první! Mazec! Nakonec mě Kuba sjel a já si musel držet vnitřek aby mě nepředjel, to se s obtížemi dařilo a ke konci i mu se asi přehřáli gumy, síly se vyrovnali a já mu poodjel.

 

2. závod, 30min - 1. místo - BERRI

Nazdáááár, tak píšu po delší době zase něco z Ameriky. Trénink..hej to nemá cenu...žádnej trénink ... Na server sem dorazil chvíli před startem a byl sem rád, že sem zjistil, že se celý okruh nedá jet na plno.

Q: 4. místo (střílim od boku) a jako spokojenost.

R1: Začátek jako vždy super, souboje kolo na kolo, prostě závod, jak má být. Když se to pak trošku roztrhalo tak sem byl na durhém místě za Jimmym a on mi ujížděl. Někde v půlce, když se jelo do boxu mi Jimmy vytvořil pořádně horkou chvilku. Při jeho nájezdu do pitu se roztočil a skončil skoro na ideální stopě. Přes dým sem ho vůbec neviděl a později sem se z replaye podíval, že sem ho minul asi o 0,001 mm. Jak sem byl rozhozen, tak sem šel do smyku a rovinku sem si "zkrátil" přes trávu a Kuba se dostal předemne. Dyš sem to tak viděl tak sem si musel jet do pitu vyměnit trenky, ale jak to klouzalo tak sem udělal něco podobného, jenom sem to nosme naral do vnitřní zdi. Po pitu už se nic zajímavého nedělo. Jenom sem potřeboval stáhnout několika sekundový náskok na Karlose, což se nakonec podařilo a dojel sem si pro třetí místo.

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

IndyCar 2013 Pořadí

1.   Jimmy CZ 630
2.   Karlos 559
3.   Berri CZ 502
4.   Rellum 227
5.   Kimi CZ 197
6.   Fadiga CZ 186
7.   Okrojek CZ 75
8.   Siddhi CZ 62
9.   Offensive SK 50
10.  

Rego

SK 32
         
1.   Andretti  1132
2.   Dreyer & Reinbold  756
3.   Panther Racing 277
4.   Conquest Racing 186
5.   Dragon Racing 103
         
Celá tabulka
ITA

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line