Las Vegas - Berri, Jimmy, Karlos

 

BERRI - R1P1, R2P3

Berri tiskovku neposlal a jen díky tomu že byl jeden ze 4ch jezdců, kteří se pravidelně účastnili (+ Kimi, ale holt, on musí chodit do práce) mu DQ nedám! Za to ostatní by se mohli stydět...

 

JIMMY - R1P2, R2P1

Čau borci z Las Vegas. Opět zklamání! Kde jste všici byli? Jeli sme tentokrát už jen ve třech. Naše příprava tudiž, 5min před Q. Víc netřeba. Můj dnešní cíl? Dojet.

KVALIFIKACE: Druhé místo. Uspokojivé, byl sem ve středu pole

ZÁVOD 1: Hned jsem šel do čela tuším… Berri jedinej jel na jeden box a jel pomalu. Ke konci jel tak pomalu, že za 3 své kola ztratil 2 a já jsem nakonec ze ztráty 2 kol to ztáhl na 7 desetin.

ZÁVOD 2: Zkusil sem to šikovně na Berriho. Jezdil sem druhej, Karel ujížděl a Berri to rozbil. A já vyhrál o víc jak kolo….

DĚKUJI VŠEM CO NEJEZDILI, ZA TO, ŽE MI UMOŽNILI SVOJÍ NEÚČASTÍ K DALŠÍMU TITULU! CELÁ SEZÓNA DÍKY TOMUTO STÁLA ZA STAROU BELU! JEZDILI SME Z DONUCENÍ, SICE SME SE NAKONEC BAVILI, PROTOŽE SME DĚLALI PRASÁRNY, ALE JAK TO MOHLA BÝT KRÁSNÁ SEZÓNA NEBÝT TÉ ÚČASTI!!!

Díky no…

 

KARLOS - R1P3, R2P2

Zdravím všechny fanoušky motoristického sportu, a toho virtuálního obzvlášť, zase po týdnu z Ameriky. Tentokrát to asi bude trochu stručnější než obvykle - není moc o čem psát. I když samozřejmě nezaručuju, že se nerozepíšu, jak jste mohli několikrát vidět, jsem schopný napsat hodně slov o ničem... Až mě to občas aamotného děsí. na Las Vegas jsem se celkem těšil. Po Iowě a Poconu to byl konečně zase normální ovál, kde stačilo dát cihlu na plyn a občas lehce korigovat směr volantem (no dobře, zas až takjednoduché to nebylo, ale jinak prostě klasika). Na jednu stranu jsem doufal, že se se sezónou rozloučíme aspoň trochu důstojně, na tu druhou jsem ale vůbec nepočítal s tím, že by to mohlo vyjít, že bychom se dočkali nějaké vyšší účasti. Více než tři účastníky jsem nečekal a to se také vyplnilo.

V Las Vegas jsem měl pořád teoretickou šanci na zisk titulu. Ztrácel jsem sice 56 bodů, což zní hrozivě, ale tuto ztrátu jsem měl pořád šanci stáhnout. Stačilo, abych oba závody vyhrál a Jimmy jeden z nich nedokončil. Ano, jak skromné přání, aby se mi to vyplnilo... Věděl jsem, že to prostě nevyjde. Až takové štěstí nemívám, vlastně jsem rád, že jsem se vůbec dostal až tak vysoko.

Do kvalifikace jsme opravdu nastoupili ve třech - já, Berri a Jimmy. Jimmy už se radoval ze zisku Pole Position, pak mu ale sklaplo, když jsem mu druhým měřeným kolem nadělil nšjakých sedm desetin. Berri nás hlídal zezadu.

Ke startu nás opět vedl Offe Car. Jel jaksi rychleji, než měl, ale s tím jsem se nějak smířil. Alespoň nevymýšlel žádné blbosti se startem. První stint byl opravdu skvělý a ukázalo se, že i ve třech se dá pěkně závodit, musí se ovšem sejít správní lidé a ne nějaká paka. Pop prvních pitech se nám to trochu roztrhalo, do druhého Pit Stopu jsem vedl, zatímco Jimmy s Berrim si to rozdávali za mnou. Po druhých pitech mě a Jimmyho se situace změnila, já jsem se rozbil v nájezdu do boxů a propadl jsem se na třetí místo bez šance ovlivnit výsledek závodu. Berri zariskoval a zkusil dojet na druhé sadě až do cíle, což mu vyšlo. Jimmy ho sice stahoval čím dál rychleji a v posledním kole ho málem předjel, ale nepodařilo se mu to.

K druhému závodu nemám moc co napsat... Chvíli jsme pěkně závodili, pak se ale odtrhl Berri, který to rozbil. Do prvního Pit Stopu jsem vedl, vedl jsem i po Jimmyho první zastávce, zase se mi ale podařilo totálně zkurvit strategii. Narozdíl od Jimmyho jsem musel do boxů ještě jednou a vlastně jsem mu tak daroval vítězství. No nevadí, i tak mám bednu (nečekaně s dnešní účastí).

Nebudu se dnes už vysilovat nadáváním na to, jak všichni na všechno hází bobek. Už jsem to udělal minule a stejně to bylo k ničemu. Série, která mohla být jednou z těch opravdu vydařených, se proměnila ve frašku díky tomu, že nás na trati kroužilo pět a půl... No někdy ani to ne. Takže děkuji všem, co se na to nevysrali a zúčastnili se těchto pěkných závodů, bylo to fajn a mohlo to být fajn ještě víc, pokud bychom jezdili ve větším počtu. Možná jsem nečekal, že to řeknu, ale dost si vážím i Relluma, který toho narozdíl od ostatních odjel celkem dost. Nevysral se na to. Takže tobě taky díky. No a mě se podařilo ukořistit druhé místo. I když jsem si věřil, že bych mohl skončit vysoko, tohle bylo asi hlavně právě díky té účasti. Samozřejmě to neznamená, že nemám radost, je to přece můj největší úspěch! Určitě musím pogratulovat Jimmymu k dalšímu titulu (už nás nudíš, borče ) a Berrimu ke třetímu místu. Nebýt jednoho vynechaného a dnešního nedokončeného závodu, nejspíš by byl o příčku výš. Takže ještě jednou díky za pěknou sezónu a snad někdy příště čau!

 

 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

IndyCar 2013 Pořadí

1.   Jimmy CZ 630
2.   Karlos 559
3.   Berri CZ 502
4.   Rellum 227
5.   Kimi CZ 197
6.   Fadiga CZ 186
7.   Okrojek CZ 75
8.   Siddhi CZ 62
9.   Offensive SK 50
10.  

Rego

SK 32
         
1.   Andretti  1132
2.   Dreyer & Reinbold  756
3.   Panther Racing 277
4.   Conquest Racing 186
5.   Dragon Racing 103
         
Celá tabulka
ITA

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 8 návštevníkov a žiadni členovia on-line