Zarate - Berri, Jimmy ( 1 )

Berri:

Nazdááááár ze Zaratu (je to nějak tak ne?). Celej tejden sem se tak strašně těšil na tento závod, ale jaksi sem se nedostal k tréninku . Nakonec sem se na trať vydal asi hodinku před závodem s tušenim, že motokáru pod kontrolou už mám, jenom se naučim trať, No, to se vcelku vydařilo, po pár kolech sem už jakš takš věděl kde brzdit, kde ne (jelikož smyk to jistil) a kde se dá nádherně driftovat. Po tom, co sem se přiblížil k top času Kimiho, tak sem pak prej zase ufonil a dal sem top čas asi o sekundu lepší jak zbytek pole (mě ty karty prostě bavěj ).

Q: Jako všichni, tak sem to taky trošku zakopal do pekla, ale stále sem si dojel pro PP s asi půl sekundovým náskokem.

R1: Heh, tak ze začátku nevim co bych psal. Prostě se mi poved start, ujel sem zbytku pole, ale asi po..no prostě po pár kolech sem udělal to, co se mi povedlo několikrát v tréninku a obával sem se toho, aby sem to nezopakoval i v závodě, no tak se povedlo. Při nájezdu na cílovou rovinku sem to přetáh na obrubník, a trefil sem sloupek vedle silničky. Jelikož mi mechanici zapomněli namontovat ocelové kusy auta, tak sem byl rád, že jedu dál. Tim sem se propadnul na třetí místo, za Bedličku a Jimmyho. Chvilku sem je stahoval, a pak když už sem byl za nimi hledal sem místo, kudy se tam dostat. Když už sem byl před Jimmym , tak se předemně dostla dost na prase, tak sem mu to tam pak taky tak hezky střihnul a byl sem před ním . Bedlička pak udělal stejnou chybu jako já a tím sem se dostal na první místo, které sem si udržel až do konce.

 

 

Jimmy:

Start ze skoro posledního místa, zase výhra. Tentokrád jsem neočekával, že bych se v T1 ocitl jak v Amsterdamu na prvním místě:-D ale ono světe div se, skoro. Šel jsem do soubojů dost po hlavě! Úkol byl jasnej, nechat v provozu Berriho a já co nejrychleji ujíždět ostatním. Do třetí zatáčky jsem najížděl vedle Emceho, ten si naběhl na můj bok a vyšachoval se a já byl P1. A ujížděl jsem. Zamnou na P2 Rego, už jsem viděl Double, ale Berrimu to nedalo a dojel mě:-D Jednou mě předjel, hned sem mu to naštěstí vrátil, v předposledním kole mě bohužel furt zdržoval Emce. Nakonec jsem šel do předposlední zatáčky venkem, ale on mě srazil. Berri se přede mě dostal před posledním kolem. To byl konec… Byl sem strašně nasranej, ale Emce vyběhl i s Berrim v další zatáčce a já se najednou ocitl zase za Berrim a byl sem tak nasranej, že doteď nevím jak se mi to povedlo, já jej v předposlední zatáčce předjel! BERRIHO!!!!! Joooooo…. Takže mezi náma zase plichta a furt 4 body… no mě drbne… Hele, gratulace Berrimu za vítězství a druhé místo, a Kimimu za třetí místo, stejně jako Bedlovi Borci čus!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line