Amay - Kimi, Berri ( 3 )

Kimi:

Zdravým z dalšího podniku motokár z Amay
Trend začal trochu později skrz F1 2013, ale něco jsem nakroužil a docela spokojenost na špičku ztrácím od začátku tak to jsem neřešil chtěl jsem si to užít a dojet pro nějaké ty body.
Kvalda se povedla sice jsem čekal o něco lepší čas, ale 4 místo dobrý vím že je to tu hlavně o neudělat chybu.
První závod třetí místo, ale bez bodu nebudu už to komentovat mám svůj názor na to.
Jimmy s Berrym ujížděli a dávali mi s na kolo já se zdaloval ostatním a tak jsem si jel v klidu pro třetí místo asi kolem 19 kola jsem při brzdění vjel na obrubník a stáhlo mě to na trávu a já projel zatáčku částí monopostu za obrubníkem a dost mě to zpomalilo, ale dostal jsem stopen gou tak jsem jel ještě dvě kola a pak zamířil do boxu to jsem netrénoval a při brzdění jsem vjel 48 km v hod do boxu tak ještě jeden stopen gou ale za mnou daleko nikdo tak jsem jel jen dojet netlačil jsem na to a to se mi stalo osudný nechal jsem si dát 4 kola neuvědomil jsem si že tím neodjedu 90 procent závodu smůla.

 

 

Berri:

N/c .. start se jaksi nevyved..pak tam do mne někdo ťuknul a já sem se proletěl vzduchem a skončil na posledním místě, ze kterého sem se chtěl probojovat aspoň na to druhé místo, abych tolik neztratil. No omyl... Po pár kolech co sem se dostal na třetí místo, sem kouskem auta vyjel mimo trať a dostal sem pently a v podstatě celé snažení bylo v p.... v trapu. Po výjezdu z pitu sem ztrácel kolo na 3. Kimiho a viděl sem to bledě, vůbec mě to nebavilo a byl sem nas..... nairitovaný. Nakonec po několika chybách soupeřů a po mojí nečisté jízdě (necutoval sem ty hnusný zatáčky, ale co chvílu sem byl v písku) sem se nakonec probojoval na třetí místo, které mi i zůstalo.

Gratuluji Jimmymu, který neměl konkurenci a Kimmimu k druhému místu (i ke třetímu, ale to nevim jestli se bere )..Tak třeba jindy na lepší trati. 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line