Amay - Jimmy ( 1 )

Nazdar kluci! Amay, taková pěkná trať, trošku jsem ji uměl z před sezóny se přiznám, testovali sme to s Regem xixi… Ale to sem se s těma motokárama hrozně bil… Teď jsem se celkem rychle dostal na dobré časy, které mi pak samozřejmě stáhl okamžitě Berri.

KVALIFIKACE: Ta se mi povedla, nebo spíše se nepovedla Berrimu a já si dojel pro první pole position.

ZÁVOD1: Start dobrý, zůstal jsem na P1 a začali jsme s Berrim ujíždět. Celý závod jsem jej měl za zadkem, semtam jsem mu ujel, pak mě zase dojel, byl to šílený závod a nedalo se nachvíli oddychnout. Tlačil jako kráva, já se snažil nenechávat místa uvnitř zatáček a doufat v lepší výjezdy, to se mi poctivě dařilo. Potom Berri ke konci udělal chybičku a já na něj získal asi 5 sek a chvíli mu trvalo, než se přiblížil. Ovšem to už bylo jen asi 5 kol do cíle a měl jsem ho za zadkem. Pak se stala osvobozující věc. Berri to zkusil a sklouzl se po obrubníku a já už si jen dojel pro první místo.

ZÁVOD2: Tento závod byl dost jednoduchý. V T1 byla velká mela a já šel na P2 další kolo jsem předjel Timinigiho a najednou koukám Berri má jedno kolo ztrátu. Takže jsem si v klidu, jezdil, zatímco Berri tlačil a dělal chyby a tak jsem jej ještě dohnal a začal s ním bojovat aby byla sranda a tak jsme si alespoň ten závěr závodu užili.
 Gratulace Berrimu za pódia jako Timinigimu a Kimimu! Super závod, uvidíme se za dva týdny! Čau! 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line