Rolling - Jimmy, Berri ( 2 )

Jimmy:

Čus borci! Rolling Heights :-D To byl mazec ne?:-D Drsná trať, zatím co závod, to si Karty po prvním zděšení užívám… Fakt škoda toho prvního závodu… No, byl předemnou další závod boje o body s Berrim. Z 6ti bodů po prvních závodech jsem to smrštil už jen na 1 bod ztráty a úkol byl jasný. Pokusit se jej 2x porazit a ten jeden bod dostat na moji stranu a jít do Suzuky že jednou můžu prohrát.
KVALIFIKACE: Povedla se, spokojený jsem byl, první řada tam byla s Berrim se na hotlapy jezdit nedá :-D
ZÁVOD 1: Start dobrý, rychle jsem šel před Berriho, ale ten se po čase rozjezdil a dostal se předemě. Celých 20 minut jsme za sebou jezdili v rozestupech do 6ti desetin a stále jsem na něj útočil, bohužel jsem dělal tentokrát spoustu chybiček a tak jsem nedostal šanci na něj pořádně vybafnout. Nakonec se mi povedlo začít topit v posledních dvou kolech, ale předjet Berriho se mi nepodařilo a ztráta tak narostla na 2 body.

 

 

Berri:

Start z osmičky, trošku sem se probojoval vejš, ale v tunelu sem se nepohod s Majosem (sorry.....) a následně s Rellumem a skončil sem v hodinách a následně v písku. To

už sem na Jimmyho ztrácel snad 20 sekund a neviděl sem to ani na bednu. Ještě v dalším kole sem se potkal s Kimim, ale tam ztratil spíš on. V té době sem byl na šestém místě,

ale předenou bylo pár jezdců, na které jsem si ještě věřil. Další kolo už jsem byl před Emcem a Rellumem na 4. místě za Bedličkou, kterého jsem potřboval mohutně stáhnnout.

To se mi nakonec povedlo a asi 3 kole před koncem sem ho předjel. Pak sem ztrácel asi 5 sekund na Timinigiho, který jel výborně. V posledním kole už sem se za něj zahákl a

nepustil sem. Nakonec sem se předněj dostal a pak už sem jenom viděl jak se púropadá. Nakonec sem dojel asi 6 sekund za prvním Jimmym (gratulace) což sem ani ve snu nečekal.

Zay třetí místo znovu gratuluji Bedlovi.

Víkend vcelku fajné, nebýt prvního spackaného kola v druhém závodě mohla to bejt zase sranda s Jimmym o první, ale tak co . Mějte se a třeba příště. 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line