Suzuka - Kimi ( 3 )

Ahoj zdravím z posledního závodu ze Suzuky
Tak boj o druhé místo byl mezi Jimmem a Berrim já už měl 3 místo jisté to bych nesměl bodovat a Timinigi by musel vše vyhrát. Tak jsem si to chtěl užít a trochu jsem si trénoval a dařilo se docela.
Kvalda se povedla sice jsem to uměl to první kolo zajet lépe ale to asi všichni překvapen jsem byl z P1, ale věděl jsem že tady mi starty moc nejdou tak jsem věděl že mě hned Ti dva dají víme kteří že .
Start se povedl a udržel jsem si první místo do první zatáčky jel sem opatrně boj za mnou o titul sváděl Berri a Jimmy věděl jsem že celou sezonu mají navrch že je neudržím, ale doufal jsem že se poperou a já poodjedu, ale to se nestalo po malé chybě se ke mně Berri přiblížil a já nechtěl moc zasáhnout do jejich boje a nebránil jsem nějak svoji pozici a nechal jsem i proklouznout Jimma a držel jsem se za nimi a sledoval jejich boj pěkná podívaná já měl náskok na čtvrtého a věděl jsem když neskončím v písku tak by to třetí místo mělo být. Tak třetí místo spokojen po dlouhé době jsem dokázal s nimi držet krok a ne ztrácet na kolo sekundu.
Druhý závod start ze 6 místa start se zase povedl a proklouzl jsem přes dva jezdce a pak se přede mnou někdo otočil a rázem jsem byl na druhém místě za Timinigi na toho jsem si věřil po prvním závodu kdy mi to jelo, ale udělal chybu a byl v písku a to z tréninku vím že to je i na dvě kola než se dostaneš ven a díky tom jsem první bez boje a za mnou kdo jiný než Berri a Jimmy, ale teď jsem věděl že nemusím na ně brát ohled o titulu bylo rozhodnuto to by jedině fatální chyba.
Tak jsem chtěl si to s nimi užít , ale mé chyby a rázem třetí neměli se mnou žádnou práci . Tak jsem si jel o pět pro třetí místo sice Jimmy v předposledním kole udělal chybu a já byl těsně za ním ale do zatáčky jsme už jeli stejnou rychlostí tak se mi nepodařilo ho dát, ale třeba by mohl být rozhozen z chyby tak jsem to na něj zkusil podjet a později na brzdu než on, ale byl jsem delší než byl plán čekal jsem že mě podjede, ale ne a já ho trochu vytlačil z ideál stopy, ale ne mimo trať tak jsem počkal a nechal ho předjet ale zkusil jsem to na něj znovu, ale na cílovce byl o půl káry v cíli dřív tak to dopadlo jako celkově v celé sérii Berri první, Jimmy druhý a já třetí jsem spokojen  a gratuluji vše co si káry užívali a těším se na další závody ………
 Malí dodatek už jsem tu o něm mluvil záměr byl aby se do kár sedlo a jelo že nebude muset se tolik trénovat to si myslím že to nešlo bet pořádného tréninku a rozdávali se body od 20 až po 1 bod, aby to bylo zajímavé, ale povinnost odjet 90 procent závodu aby byl nárok na body se mi zdál špatný mála chyby vjetí do písku značila většinou ztrátu hranu 10 procent při krátkém okruhu. Tak kdyby se někdy jelo něco podobného berte ohled i na toto aby to bylo zajímavější děkuji …..Kimi 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line