Suzuka - Jimmy ( 2 )

Čau borci, konečně, z posledního závodu v Kartech. Mezi mnou a Berrim to bylo o bod. Tu se mělo rozhodnout. Matematika byla jasná. Nepočítal jsem s tím, že někdo z nás dojede hůř jako druhý a tak musím vyhrát oba závody.
KVALIFIKACE: Tu jsme měli trošku improvizovanější, ale nakonec se mi povedlo zajet celkem slušné kolo, ale Kimi zajel lepší a porazil mě o krásných 0,004sek… Ale P2 byla v poho a tak jsem se nevzdával.
ZÁVOD I.: Start proběhl dobře cpal sem se dopředu, ale moc to nešlo a tak jsem zatím zůstal druhý. Postupně jsme se s Berrim dostali před Kimiho a začali jsme spolu bojovat skoro kolo na kolo. No tak jak se říkalo že se v Kartech nedá předjíždět, s Berrim jsme to dost vyvrátili. Bohužel, stala se mi chyba, nedobrzdil jsem, a trefil sem Berriho a to mě otočilo a byl jsem třetí. Jediné co mě zbývalo bylo do deseti minut stáhnout alespoň druhého Kimiho a dojet na P2. Kimi udělal chybu a já to už pohodlně dojel.
ZÁVOD II.: Tady už to bylo vabank. Musel jsem vyhrát a Berri dojet třetí. Šance tu byla. Já jsem se rychle dostal na první místo. Bohužel, ostatní zklamali. Timinigi to zahrabal a Kimi udělal chybu a Berri byl už druhej, pět sekund zamnou. Bylo jasné, že to tak dojedeme a tak jsme zvolnil a zkusil trošku taktiky. Rozpustil jsem náskok a začal jsem drnkat Berrimu na nervy, snažil jsem se ho rozdivočit aby šel bezhlavě po prvním místě a udělal nějakou chybu, hodiny, nebo to zahrabal do písku. To se bohužel nedařilo, sice už jezdil více nebezpečně, ale furt to bylo málo. Nakonec mě předjel a tak jsem zatopil ještě víc a začal sem se s ním předhánět a doufat v nějakou chybu. No tu jsem asi dvě minuty před koncem udělal já, dostal smyk a Kimi mě předjel… Toto se právě mělo stát mě. Třeba by Berri Kimiho nepředjel v poslední zatáčce posledního kola xixi.
 Tak závěrem díky za sezónu. Je škoda, že jsem to prohrál o tři body, víme kde ty body jsou, viď Timi xixi, ale na druhou stranu, nešlo mi to a tak si to vyjel nakonec ten nejlepší. Škoda že jsem nedostal na prdel už minulej závod… Člověka to vždy bude mrzet, když to neklapne o takový drobky bodů. Takže Berri gratuluju k prvnímu Titulu v RGPL, Kimimu za třetí místo v jezdcích a uvidíme se zase někde v dalších šampionátech. 

Komentárov   

timinigi
0 # timinigi 2013-03-10 10:36
Je mi to fakt ľúto, ako som sa zaplietol so tohto súboja a ovplivnil ho...v ten môj prvý závod som nevedel kam sa skôr pozrieť...mal som sa asi držať v zadu...sorry kámo... :sigh:
Jimmy
+1 # Jimmy 2013-03-10 15:39
V pohodě:) šak se nic nestalo:-D Nezlobím se... Jen je to ukázka pro další nováčky, že v prvních závodech tŕeba zachovat chladnou hlavu a někdy se zbytečně nemotat do soubojů hlava nehlava, protože i toto pak může rozhodnout:) Proto jsem vždycky na nováčky PES:) Protože vím, že se to stát může:) ale tak ty už jsi se z toho ponaučím, začínáš jezdit vepředu pravidelně a až na vyjímky i pěkně.. takže... v pohodě:) Jen dál v dobrých výsledcích:)

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line