Suzuka - Berri ( 1 )

Ahoj z japonska. Suzuku jako samotnou moc nemusím, ale tahle motokárová trať mi sedla. Pěkný zatáčky, výbornej asfalt a navíc dost široká, což znamelo, že by e mohlo dost předjíždět . Na trénink sem jako nikdy nezanevřel a pár kol sem si hodil asi 2 hodinky před závodem, jen tak na naučení tratě. Asi hoďku před závodem jsem znovu nasedl do mé neblískané motokáry a vyrazil na trať. Pár kol a už sem věděl co kde jak driftovat a nakonec se mi tam i nádherně jelo .

Q: Co si budem namlouvat, kvalifikace v noci se mnoha lidem nelíbila (já bych si zajel ), tak sme to vyřešili provizorně a přes mnoho chyb z toho bylo 3. místo (jestli mě pamět nešálí).

R1: Start z druhé řady, pohodička. Zástal sem na třetím místě za Jimmym a Kimim. Nějak sme se tam chvilku šťouchali. Pak sme se přes Kimiho dostali a začalo to mezi semnou a Jimmym. Všechny souboje byly čisté a super . Ale pak to Jimmy trošku přehnal s agresivitou a v zatáčce do mne ťuknul a otočil se. To sem získal několika sekundový náskok a už sem si to chtěl jenom uhlídat do konce, což se mi nakonec i povedlo. Gratulace a díky Jimmymu a Kimimu za super závod a za bednu .

R2: Po startu ze sedmého místa sem se po prvních dvou zatáčkách objevil na čtvrtém místě a po další zatáčce sem byl třetí, když byl Rellum dlouhý. Předemnou byl Kimi a Timinigi, na které sem si věřil, ale hlavně sem za sebou chtěl udržet Jimmyho, který trochu uvízl v provozu (tentokrát to potkalo jeho a na mě ). V dalším kole Timi byl krapúet dlouhej a zaseknul se v písku, tak sme se všichni posunuli o pozici víš a už to bylo jako v R1, Kimi, já, Jimmy . Snažil sem se před Kimiho dostat, ale byl sem moc zbrklej a trochu sem do něj ťuknul a Jimmy šel předemně. V tu dobu mi oba začli ujíždět a zařala znovu bitva o titul. Kdyby Jimmy dojel 2 místa předemnou získal by ho on, takže sem se potřeboval držet minimálně za ním. Potom ale on předjel Kimiho a mě začlo bejt docela horko jelikož mi oba ujížděli a já to viděl bledě . po chvilce sem se nakonec dotáhl na Kimiho a ten v T1 udělal hodinky a já sem se dostal před něj přesně za Jimmyho, což mi úplně stačilo . Ale nakonec sem si řekl, že bych to moh eště vyhrát a ten závod vyhrát, ať je to hezká tečka za šampionátem . po několika kolech sem se na něj nakonec dotáhl a začalo to nanovo . Jako R1, prostě super souboje a šel sem před něj joo . A co se nestalo v předposlednim kole (sorry Jimmy ale musim ) v poslední zatáčce Jimmy opravdu chtěl a šel do hodin, takže sme byl vcajku na první místě. Ypiky yeah .

Na závěr bych chtěl všem poděkovat za super sérii a gratulace Jimmymu k druhému místu a Kimimu ke třetímu a ke konstruktérům . Mějte se pěkně chuji . 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line