miniSOC 2011 - Konečné pořadí sezóny

Máme tu konec naší nové sezóny miniRGPL. Na rozehřátí jsme si dali mod Škoda Octavia Cup. Využili jsme nových modelů 2011 Škoda Octavia RS, bohužel, starý neduh zrcátek, přetrvával. Věřím, že sezóna to byla dobrá, užili jsme si dost soubojů, minimálně na velice specifickým okruhu v Knockhillu, nebo Lime Rocku. Do další sezóny si necháme chvíli oddych a vrátíme se... no uvidíme s čím:) Tímto se loučíme s první sezónou a snad to bude náboj pro ostatní, aby se do další minisérie, připojili k nám! Závod maximálně 30 minut, jednoduchý mod, jezdí se ve středu!

miniSOC 2011 - Slovakiaring

Poslední závod sezóny. V prvním závodě se opět odehrávala bitva stále zrychlujícího Offeho s Jimmym, nakonec ovšem Jimmy využil chybičky a závod vyhrál. Kluci chtěli druhý závod zdramatizovat ala Jimmy Bly a Joe Tanto, nakonec se jim to uplně tak nepovedlo a dojeli si pro třetí a čtvrté místo. Závod tak ovládl Miras s Geextahem, kteří si to rozdávali téměř počas celého závodu! Gratulace...

1. Závod   2. Závod
1. Jimmy   1. Miras
2. Offensive   2. Geextah
3. Miras   3. Jimmy
 

miniSOC 2011 - Lime Rock

Lime Rock byl letos asi nejlepší závod v nové sezóně miniRGPL. Pole bylo našlapané a souboje plech na plech. První závod se odjel v poklidu, druhý se zdramatizoval po neuvěřitelné kolizi pod kopečkem. Závod tím dostal grády!

1. Závod   2. Závod
1. Jimmy   1. Jimmy
2. Offensive   2. Slivi
3. Gtxxgt   3. Siddhi
 

miniSOC 2011 - Goldenport

Goldenport, jako další závod, se odehrával v duchu souboje Offeho s Jimmym. Nakonec oba závody vyhrál Jimmy.

1. Závod   2. Závod
1. Jimmy   1. Jimmy
2. Offensive   2. Offensive
3. Davca   3. Davca

 

 

miniSOC 2011 - Norisring

Další závod se odehrál na německém Norisringu. Závod byl velice našlapaný, bohužel, oba závody byli ukončené po červené vlajce!

1. Závod   2. Závod
1. Jimmy   1. Jimmy
2. Thom   2. Offensive
3. Davca   3. Gtxxgt

 

 

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line