Mid Ohio - Tusy, Robikasztar ( 2 )

 

Tusy:

Štart bol rušnejší v druhom závode, kedže som štartoval z prostriedka pola. Po niekolkých minútach som bol na 4. pozícii. Predomnou Jimmy, Berri, Robi. Robi chyboval na prvej pozícii a zaradil sa zamnou. Potom chyboval tiež Berri s prvej pozície, a zaradil sa medzi mnou a Robim. Poradie: Jimmy, ja, Berri, Robi. Jimmy bol hrozne pomalý, nevedel som skadial ho mám obehnúť. Potom prišla moja chyba, a od toho momentu som nevedel ako sa jazdí. Chyboval som kde sa dalo. Prepadol som za Siddhiho, ktorého som márne nahánal, pre spomínaných neskutočne veĺa chýb. Potom som sa prebral a začinal som sa na neho približovať. Nakoniec chyboval aj Siddhi, a skončil som 3.

 

Robikasztar:

Na druhých pretekoch som štartoval zo štvrtého miesta. Teraz som sa pripravil na štart celkom slušne, ale takmer sa to skončilo na reštart. Ked´ auto nechám dobrzdiť s rovným volantom, tak by som určite narazil do Karlosa, ale chvalabohu ostalo tam nejakých milimetrov.

Ako aj na prvých pretekoch, aj teraz som chcel čo najlepšie štartovať, ale to zase nevyšlo. Chcel som auto posunúť do stredka cielovej roviny, ale tam už bolo jedno auto, tak som musel zvoliť inú stopu. V prvej zákrute však som stratil nejaký rýchlosť, a ked´ sa spomínám dobre, tak ma predbehli asi dvaja. No neviem ako, ale neskôr som dostal na prvú pozíciu, a viedol som závod... až kým som nenajazdil na obrubník až tak, aby stabilita auta úplne odišla. Ale mal som všetko pod kontrolou, dobrzdil som auto, ale aj tak som stratil 3 pozície, ale čo robiť, je to len hra.

Jimmy zdržiaval všetkých z Nás. Boli sme vel´mi blízko k sebe. Až ked´ Jimmy urobil menšie chybičky, tak sme na neho dopadli s takým vel´kým tempom, že to už nevedel nikto z Nás držať pod kontrolou.

Najprv sa zdal toho Tusy. Jimmy urobil chybu v prvej zákrute, a tak všetko čo dovtedy mal, stratil. Štafétu zobral Berri. Jimmy urobil chybu, a Berri kedže ho nechcel vyraziť z hry, tak odpustil trať radšej On.

Potom som prišiel ja, a vedel som, že aj na mňa čaká niečo podobné. Najprv som naň doletel v predposlednej zákrute. Keby som išiel tou stopou, ktorú som zvolil, tak by som ho predbehol, ale musel som odobrať. Jimmy na mňa chcel jednoducho natlačiť auto. Je to vydno na pohybe jeho volanta. Ked´ uvidel, že som už pri neho v apexe, tak sa rozhodol, že už viac neotáča auto so svojím volantom. Keby som vtedy išiel aj nad´alej tou stopou, ako predtým, tak by do mňa narazil tak, že by sa z hry teraz dostal von on. Ale čo robiť. To by som nechcel. Kto má silu nato, aby čital jeho nerozumné dôvody, že v jeho replaye to vyzerá celkom inak. On tam nechal ešte dosť miesta, len ten volant sa na jednú milisekundu ''odišiel'' a vtedy nemohol s čím riadiť auto, a preto to tak bolo... alebo by sa vyhováral pomocou pravidiel, že on môže zvoliť aj inú stopu. Jasné, v strede zákruty, určite. Ale trebá hodnotiť aspoň fakt, že sa snaží jazdiť na milimeter, aj ked´ jemu to neide.

Taká situácia nastala ešte raz, ale vtedy to urobil lepšie. Má ''legit'' dôkaz o tom, že vlastne nič neurobil. Aj tak som skončil v bariére. Auto mi trošičku dostal po prednej lavej náprave, ale nevyzeralo to až tak zle. Urobil som potom ešte menšie chybičky, a tie boli fatalné. Síce do konca som sa na neho približoval, v predposlednom kole v predposlednej zatáčke dvaja boli na tráve ktorí tam zavádzali. Jimmyho ešte pustili v celkom dobrom tempe, ale ja som mal odbrať z plynu, pretože ma nevideli. Síce Karlos, ako ma uvidel, tak išiel naspäť na trávu, ale tam bol aj Berri či Siddhi (prepáčte, ked´ to píšem zle, nechce sa mi otvoriť replay) ktorý ostal na traťi.

No nič, ved´ som mal na to možnosť, a ani vtedy som to nevyužil, takže je to moja chyba, že som ho nechal vyhrať, ale čo robiť. Lepšie to pojde nabudúce. 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line