Mid Ohio - Jimmy ( 1 )

 

Čus borci z Mid-Ohia. Trať jsem znal jakžtakž z Caterhamů, takže jsem si hlavně musel zvyknout na té skákačce ukrotit auto. Což bylo zezačátku trošku těžší, ale pak sme posunuli brzdy více dopředu a bylo to fajn. Časy byli super, jen pneu byli přehřáté jako sviňa a tak jsem přemýšlel do závodu co s tím.

KVALIFIKACE: Kvalda se celkem povedla, nakonec jsem těsně skončil pod Berrim, ale pak se přiřítil jak zjev nenatrénovanej Tusy, kterej nám vytřel zrak a od té doby jezdil jako by na trati ztrávil celý den. No byl jsem zvědavej co nám předvede bez povinného tréninku na trati.

RACE 1: Hned na startu mi Tusy začal couvat na čumák, nechápal jsem o co mu jde, musel jsem couvat taky a měl jsem strach aby nepadli světla a nedostal jsem kuli jeho nepochopitelnému tahu, kdy ani třeba nenapsal co se děje, trest za jump start. Naštěstí se nic nestalo ale mírně mě to rozhodilo. Každopádně jsem se rychle dostal dopředu za Tusyho a ten začal ujíždět. No usmíval jsem se tomu a čekal jestli udělá chybu. Opravdu ji udělal, práskl s tím o zeď a od té doby na jeho autě bylo vidět, že je nervóznější a tak se mi lépe dýchalo. Robi jej vždycky pustil před sebe a tak jsem to v tom měl těžší, že jsme mezi sebou neměli Robiho jako bariéru, ale i tak se mi povedlo úspěšně bránit. Jednou to na mě zkusil navnitřek trati, cukl jsem, protože prolítl na brzdy přes apex až na venkovní okraj a hned jsem byl zase před ním a zavřel vrátka. No dle mě taková nebezpečnější situace, ale byla zvládnutá bravůrně. Zachvíli to zkoušel znova na stejném místě a tak jsem si teda podržel vnitřek a to byla chyba. Zůstal mi na venkovní straně a na další tratě mě tlačil na okraj tratě a tam to moc nedrželo, takže jsem neměl dostatečnej grip na výjezd. Naštěstí hned v další zatáčce, šel opět ven. Netrvalo dlouho a šel před Robiho a zase začal útočit. Já si vzpoměl na své léta bránění v F1 a tak jsem si to užíval. Snažil jsem se nenechat vyprovokovat a jel si podstatě to svoje pomalejší tempo kvůli pneumatikám. Tusy to pak zkusil navnitřek zatáčky, já si držel svoji línii a najednou dostal smyk. Tak nějak jsem předpokládal, že se smýkl a dostal to od mýho čumáku, ale později z replayu co jsem se hned podívaj tam žádnej kontakt nebyl, takže možná chyba někde na trase mezi serverem a ním. Škoda pro něj. Bohužel, jak byl roztočenej, tak nacouvával na mě a já při vyhýbání málem dostal smyk. Nakonec jsem to ubránil na prvním místě a tak vládla spokojenost ze závodu.

RACE 2: Start na další závod byl takový divný. Bylo málo aut a tak to nebylo ono. Hned po startu jsem dostal ranu od Tusyho, kterej vystřelil a doboku nedbajíc, že jsem tam já, trošku mě to nakoplo, ale udržel jsem to a šel jsem brzo na třetí místo za Berriho s Robim. Brzo jsem se dostal na vedoucí pozici před Berriho po Robiho chybě a vytvořil jsem si z Berriho živý štít. Když Tusy Berriho předjel, chvíli jsem si jezdil svoje, ale zjistil jsem, že nemá cenu se s ním přetahovat o hot lapy, nemělo by to cenu akorát bych zničil pneu a tak jsem začal naopak zdržovat, aby se přitáhl Berri a začal dotírat zazadu na Tusyho. To se mi povedlo a hned se mi jelo lépe. Bohužel pak to Berri práskl a byl jsem na ty dva kluky zase sám. Tentokrát Tusy někde udělal chybu, propadl se daleko a jako vyměněný jel Robi a tlačil na mě. Po nějaké době mu asi odpadli gumy, ujel jsem mu na 7 sekund a už jsem si v klidu jel. Bohužel jsem nakonec ztratil koncentraci a trošku si přehřál gumy a Robi začal stahovat. Snažil jsem se zachovat klid a jezdit si svoje, trošku pomalejší časy, abych dal gumy do kondice a na poslední kolo zabrat abych nedal Robimu šanci, protože to jinak vypadalo, že mě asi dá. To se mi povedlo a dokázal jsem i druhý závod vyhrát. Gratuluju všem co dojeli závod a těším se s váma na masakr v Norrisringu, kde bude první zatáčka opravdu hustá! Čus! 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 8 návštevníkov a žiadni členovia on-line