Norisring - Robikasztar, Tusy ( 3 )

Robikasztar:

Norisring, nasledujúce preteky v sezóne. Trať je priemerne jednoduchá. Má dva body na predbiehanie a jednu náročnú šikanu.

Kvalifikácia: Mohlo to isť o niečo lepšie. V šikane som stratil niekoľko desatín, a takisto v poslednej zákrute. Celkovo to bolo zlé kolo, ale aj tak som sa ocitol na 5-om mieste.

Závod: Štartovať z 5-ého miesta nebolo až tak jednoduché. Bol som opatrný najmä v prvej zákrute. Vypustil som auto v zákrute, po prvé: aby ma nevytlačili, a z toho vyplívajúc, aby som nestratil čas a grip, a po druhé: aby som mal lepší výjazd. Po šikane som mal takisto lepší výjazd, a preto som vedel, že Jakuba už mám v pästi. Chcel som ho predbehnúť na konci rovinky, ale nebol som jediný. Aj Berri ho chcel predbehnúť. Z tohto triumviráta som sa stal obeťom ja. Jakub ma vytočil. Stratil som 6 pozícii. Ale závod bol ešte dlhý. Do konca závodu som napokon prišiel hore až na 3-ié miesto. Ale nebolo to jednoduché. S Berrim som bojoval o lepšiu pozíciu, ale 10-imi minutami pred koncom urobil chybu v šikane. Vtedy už bolo rozhodnuté, že ked´ neurobím chybu mám tretie miesto.

 

Tusy:

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line