Norisring - Jimmy ( 2 )

Zdar borci! Zdravím z Norisringu! Na tento okruh jsem se těšil celou sezónu. Je to jednoduchá rychlá trať, slibující souboje na trati. Kvůli vytrvalostním závodům a technickým potížím jsme se na trať dostali až v neděli, ale je to jednoduchá trať, takže jsme hned jezdili dobré časy. Tentokrát mi stačilo zajet dvojzávod jen na 13 bodů k zisku titulu a tak jsem ani neměl nějaké přehnané ambice, navíc jsem čekal kluky z HOPTO, takže jsem věděl, že si jedu jen pro třetí místo. xixi

KVALIFIKACE: Před kvalifikací to Robimu nějak záhadně padalo, po nějaké době se přihlásil na potřetí a zůstal, tak jsem měl tušení, že dneska to s ním nebude žádná hitparáda, o Tusyho jsem se nebál, ten byl jasnej, přítlak nula nula nic, jim nedělá ani v zatáčkách problém ani co se přehřívání týče, takže proti němu jsem nejel a soustředil jsem se na své kolo. Nakonec jsem zajel druhé místo, což bylo dobré, potvrdilo se mi to s Robim a tak jsem věděl, že v závodě budu mít jen Tusyho k soubojům.

RACE I: Start se mi moc nepovedl, Tusy trošku poodjel a vlastně celý závod se odehrával tím, že Tusy malinko uskakoval, ale to byla moje strategie, já jsem se snažil nezničit gumy a doufat, že on by je mohl náhodou sjet. Což se nestalo, jak obvykle, celé pole spomalovalo, díky přehřívání gum, dokonce, a pochopitelně po těch problémech, i třetí Robi zamnou jezdil stále stejné, o několik desítek horší časy jako já, jen Tusy si jel svoje, naprosto konzistentní časy, ale my jsme holt už o sekundu byli jinde. Takto jsme tedy dojeli na P2 a byl jsem spokojený, čekal jsem spíše druhý závod, kde jsem chtěl Tusyho brzdit.

RACE II: Start se tentokrát povedl lépe. V T1 byla trochu mela, ale nějak jsem se vmáčkl a vydržel před Tusym a to bylo důležité. V poslední zatáčce byla ale už opravdu velká mela, bylo tam vedle sebe snad pět aut a na cílovku jsem vyjížděl druhý za Robim a před Tusym. Čekal jsem co se bude dít. Robi neodjížděl, jen když jsem bránil Tusymu, takže tam to bylo jasné, ostatním jsme jako v prvním závodě ujeli. Tusy to na mě hlavně zkoušel v první a poslední zatáčce, ale šikovně jsem zavíral vnitřek. Jednou se mi to vymstilo a narazil do mě a přetočil mě. Pak do mě ještě někdy dál zase drcl ale to už bylo naštěstí v pohodě. Po nějaké půli závodu se mi vecpal před šikanu do vnitřku a začal mi narážet do dveří a tlačit mě na kraj tratě. To sem si nenechal líbit a držel. Samozřejmě mě vymlátil ze zatáčky těžce jsem udržel auto, ale dostal se předemě. Nepustil mě už. No protest bude, přeci pán měl tři prdele keců jak se o něj starat nemusím, že pán umí jezdit. No neumí no... Pak sem se nasral a tak jsem začal tobil, probržďovat, ale dostával jsem jej pod tlak a začal jsem útočit. Tam mi pomohl Kimi který se roztočil a narazili do sebe xixi Takže jsem byl zpět na P1 která mi stejně patřila a už jsem Tusyho měl z krku až do konce. Robi ujel jen na nějakých 8 sekund za tu dobu co sme dostali hodiny apod., no nic co by mě překvapilo, vzhledem k problémům s jeho stabilitou xixi Nakonec jsem rád, že se mi povedlo Tusyho i přes handicap přehřátých pneumatik udržet za sebou a dojel jsem si víkend před koncem pro titul.

Díky borci moc za sezónu, gratuluju všem co dojeli za celou sezónu na bedně, je škoda, že po tom držkování po GT3, se většina lidí těšila na PSC, a jak to budou jezdit a já nevím co všechno si navymýšleli za lži, jen aby sezónu GT3 poplivali a raději nejezdili, protože sezóna PSC vlastně dopadla úplně stejně. Do dalšího závodu mám už jen jediný cíl. Dostat Rega na trať aby mi pomohl v TeamCupu, na který nám chybí nějakých pár bodů, ale proti HOPTU to sám nedám, takže zase příště čau! 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line