Nürburgring - Kimi ( 3 )

Zdravím z Nurburgringu
Trénink byl slabší zkusil jsem pár nastavení z dřívějška, ale nic mě nesedělo a že jsem věděl že testu moc nedám tak jsem dal fix a dal asi třicet kol. Čas byl hodně slabej kolem 2,07. V neděli jsem naposledy zkusil set od Karlosa, ale vrátil se k fixu a trochu zkusil upravit a docela to šlo. Moc si v Porsche letos nevěří moc mi to nejde tak jsem tu byl si jen zajezdit pro radost a malá účast mi pomohla k dvěma třetím místům.
Kvalifikace zajel jsem z drobnýma chybami a bylo z toho jen páté místo na startu, ale nečekal jsem stejně nějaký úspěch.
Start prvního závodu jsem zvládl v pořádku chtěl jsem jet v klidu nikam se nehnal tak i souboj s Mirecem jsem nejel na plno a pustil ho v prvním kole před sebe. Nevím v kterém kole jsem lehce postrčil Mirca a on se přetočil počkal jsem až se srovná a pustil jsem ho před sebe sice jsme ztratili náskok na pronásledovatele. Ještě jsem měl jeden drobný boční dotek , který odnesl Karlos škoda vypadalo to na dobré souboje s ním, to mě právě od začátku na porsche vadilo že drobné ťuky a končí ve škarpě sám jsem to párkrát odnes v sezóně sám to trochu z mého pohledu kazí dojem z tohoto módu. Ke konci odcházeli ostatním asi víc gumy než mě a proto se mi podařilo se přes Mirca dostat a bylo z toho pěkné třetí místo.
Druhý závod start z pátého místa jsem zvládl při nájezdu do druhého sektoru jsem už jel na druhém místě a snažil se držet krok z Okrojkem, ale pomalu náskok po desetinkách navyšoval tak jsem čekal jedině na chybu. Dokud jezdil Karlos na třetím místě a měl docela náskok byl jsem v klidu, ale čekal jsem kdy se přes něj dostane Jimmy a půjde po mě to bylo docela brzo a začal mě stahovat strašně rychle v 7 kole už šel lehce přede mě, ale i tak nechtěl jsem se s ním měřit chtěl jsem využít že dojede Okrojka a já pak jeho, ale ve snaze se držet Jimmyho jsem chyboval a náskok 7 sekund na čtvrtého Guticeka byl najednou už jen sekundu a už jsem do konce závodu neměl klid sice boj o první místo mi pomohl se k nim dotáhnout pod 4 s, ale já měl za sebou nováčka který jel skvěle tak jsem se hlavně snažil ho udržet za sebou a to se nakonec povedlo a bylo z toho pěkné třetí místo.
 Všem co tu dnes byli zdravím a doufám že si to užili a gratuluji všem co dojeli do cíle a Jimmymu, Okrojkovi a Berrimu k podiju tak se mějte a motosportu zdar ……….Kimi 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line