Nürburgring - Berri, Okrojek ( 2 )

Berri:

Tak já teda zdravim z Německa, kde na poslední závodní víkend bylo vcelku fajné počasí.

Kvalda: Tak nebudu řikat, že se nepovedla, ale nepovedla , i když stačila na 3. místo, které se proměnilo rázem na druhé a tak sme si koečně mohli říct, že Q ovládl tým PLAZA ( OU YEAH ).

Závod: No, Oky mě slušně řečeno nairitoval (ale tak cajk, že, stávaj se i horší věci ), když to majinko pustil v T1 a přišel tak o možnost bojovat o P1 (páč ve třech by byla sranda ). Mám pocit, že sem se snad chváli na P1 držel, ale Jimmy byl prostě lepší a tak mě předjel. Nevím jestli to bylo tím, že si chtěl poslední závod sezóny užít, nebo tím, že sem byl prostě rychlej (kecám nebyl), ale asi 27 minut sme spolu výbroně bojovali, souboje kolo na kolo skoro v každé zatéčce, hej rpostě eňo ňuno epes rádes jízda. Bohužel, asi v těšch posledních dvou kolech už sem nedokázal vyhrát nad gumama a začal sem ztácet, ale i tak to byly super souboje a sem rád, že sme je všechny vyřešili jako velcí kluci a nedošlo k ýádnému zbytešnému kontaktu . Prostě fajne závod toto byl a bylo tol výborné zakončení sezóny . Tímto bych mu chtěl poděkovat za super závod a pogratulovat k vítězství jak v závodu tak v šampionátu. Poděkování také patří Okrojkovi, který se mě ujal a pohár jeho trpělivosti, je stále dost prázdný, takže nás vedle sebe uvidíte i v Oktávkách (za co sem rád . A samozřejmě taky díky všem, co jezdili, za super sezónu.

Díky Ave Konec.
 

Okrojek:

Zdravím všechny z Německého Nurburgringu. Když zavzpomínám tak toho je moje první a zároveň poslední tiskovka pro tento ročník Porsche Super Cup. Navíc jsem se tady objevil po delší době kdy jsem vynechal několik závodu a jezdil převážně Endurance Series. Toto je tiskovka 2. závodu ale myslím si že by bylo dobré říct něco ve zkratce i k 1. závodu a ke kvalifikaci. Podařilo se mi totiž vyhrát kvalifikaci což mě neskutečně překvapilo. Ale je pravda že jsem ji získal až poté co dostal Gutiček DQ za zkracování tratě. Start nebyl špatný ale při brždění jsem najel na nerovnost na trati a zasekli se mi přední kola. Smyk jsem sice vyrovnal ale vyjel jsem z tratě a propadl jsem se až na předposlední místo. Takže jsem se probojoval dopředu. Měl jsem krásné souboje i strkanice po kterých jsem dostal 2x hodiny. Ale i tak jsem dokončil závod na 4. místě. Ale teď už zpět ke 2. závodu!!! Startoval jsem ze 4. místa. Start se mi povedl a byl jsem hned za Karlosem. Ale co vím z minulosti čekal jsem co zase provede. Ani tentokrát mě nezklamal a dostal smyk který sice vyrovnal ale já jsem měl co dělat abych do něho nenarazil a taky nedostal smyk. Naštěstí vše dopadlo dobře a dokonce jsem se před Karlose dostal. Kroužil jsem na 1. místě a držel si za zády Kimiho. Postupně jsem si budoval náskok. Kimiho ale předjel Jimmy a začal mě dotahovat. Dokázal mě dohnat ale nedokázal předjet. Až teda v 10. kole kdy jsem při průjezdu zatáčky dostal smyk. A Jimmy se tak dostal na 1. místo. Což mě ale překvapilo tak na mě počkal i když ten smyk byl jasně moje chyba. Dokonce jsem ho mohl i předjet ale to jsem odmítl protože by to nebylo fér. V dalších kolech jsme sváděli souboje kde jsme si několikrát vyměnili pozice. Byli to krásné souboje, vždy jsme si nechali místo a můžeme s trochou nadsázky říct je jsme bojovali na jistotu. Při nájezdu do posledního kola jsem hned v první zatáčce špatně dobrzdil a Jimmy se mi vzdálil o vice než sekundu. Navíc Kimi na 3. místě se k nám díky soubojům přibližoval. Takže jsem opustil souboj o 1. místo na které jsem už neměl a jistil jsem si 2. místo které jsem taky udržel. Myslím si že to byl pěkný comeback do této série i když to byl poslední závod sezóny. Celkově náš tým obsadil 3 místo mezi konstruktéry a to velkou zásluhou Berriho který skončil mezi jezdci na 2. místě!!! Velká gratulace!!! Tak toto byl můj poslední závod v Poršatech. Teď se budu soustředit jen na Endurance Series a po dohodě s Berrim i na Škoda Octavia Cup. Víc toho opravdu jezdit nebudu nepočítám-li pár startu v rally. Tož hoši díky za sezónu i když v mém případě za neúplnou. A ještě jednou chci poděkovat Berrimu za to co dokázal v této sezóně!!! Lepšího kolegu jsem si nemohl přát. Sorry Morbe, Jimmy, a spol. :-D

Komentárov   

Okrojek
0 # Okrojek 2012-11-16 20:46
Berri zase ze mě nedělej modlu :D
Berri
+1 # Berri 2012-11-18 14:26
ale ty seš :D

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line