Nürburgring - Jimmy ( 1 )

Zdravím Páni z Německa. Na okruh jsme se připravovali až na poslední chvíli. Všecko pro nás už bylo rozdané a tak nebylo kam chvátat. Nakonec jsem před kvalifikací najel nějakých 15 kol, zjistil co a jak a ono to nějak jelo. Oproti ostatním jsem měl nečekaně dole křídlo... A to jsem si původně myslel že budu mít opět daleko vyšší přítlak jak ostatní. No. Mýlil jsem se.
KVALIFIKACE: Jel jsem jak z hnojem, nedařilo se mi nasoukat se nějak do zatáček a bylo z toho jen třetí místo. Ale nevadilo mi to. Na rovinkách jsem měl navrh.
ZÁVOD 1: Start se mi povedl, ale nikam jsem nechvátal, první zatáčka je celkem kosa a čekal jsem melu. Okrojek to nějak nedal a šel ven, já sem šel přes Berriho a vedle mě na P1 Karel. Tak jsem se opatrně dostal před Karla a jezdil jsem si. Nakonec jsme se naháněli celý závod s Berrim. On měl lepší přítlak a tak jsem mu nemohl ujet v zatáčkách a tak on mě vždy na brzdy předjel a já to naháněl po dlouhých rovinkách. Jestli jsme se za 15 kol asi 40x předjeli :-D Hádal bych, že snad ano. Poslední dvě kola jsem si říkal, konec srandy, už ti ujedu, ale ono ne! Berri se mě držel jako klíště a tak jsem si to vyjel jen o prsa... Parádní závod
ZÁVOD 2: Druhý závod jsem startoval poslední. Opět pomaličku, žádný spěch. Prokousával jsem se pomalu polem, až jsem se dostal před Berriho a začal stahovat asi 8 sekund prvního Okrojka a 2 sekundy za ním Kimiho. Stahovalo se to celkem rychle. Kimiho jsem dal rychle v poslední zatáčce a pelášil na Okrojka. Opět jako s Berrim jsem si vyměňovali dobře pozice, nakonec ale udělal ve výjezdu z jedné vracečky smyk a tak jsem na něj chvilu počkal aby to nebyla nuda. Díky tomu jsme začali spolu soupeřit a bojovat o místa. Opět paráda závod. Nakoce jsem ale Okrojkovi ujel a dojel na druhém prvním místě.
 Celkově sezóna si myslím úspěšná. Jediné co mě mrzí, je, že po zkackané sérii GT3, kde spousta lidí mělo tři prdele výtek na mod, výběr tratí a já nevím co všechno, tak jak se všici těšili na Porsche a jaká to bude bomba. Karel našel super tratě, které těm autům slušeli, zaregistrovalo se snad přes dvacet lidí... No a kolik nás nakonec jezdilo, DO devíti! V neděli nás málem jelo pět! Nebýt jednoho nováčka a dvou lidí co přišli náhodně tak to byl závod naprosto o hovně! Někteří řeknou, že oni nemají o co jezdit apod., ale to není pravda! I slabší kusy si zazávodí, mezi sebou! To co děláte vy, že se na to vyserete, akorát tím likvidujete ligu! Je to smutné, ale je to tak! Vybrali jsme oktávky a zatím se přihlásilo asi 6 lidí. Přičemž dva roky zpět nás jelo před 20! Můžete nadávat na mody, tratě a na co chcete, ale sezóna bude stát za hovno až tehdy, kdy vy se na to vyserete a nepojedete! Podívejte se na Karla, jezdí všecho, vždy, sice má třeba držky k modu, nebo trati, ale jede! A takových Karlů, kdyby tady bylo 10, tak si udělaj i na debilním modu a debilní trati pěknej závod! Pokud si chcete teda pěkně zajezdit, musíte hlavně jezdit! Když si řeknete, hm, devět lidí jede, tak na to seru, tak to nenaláká 8 dalších aby jelo, akorát nepojede 9 lidí, ale třeba jenom 7! Čím víc nás pojede, tím to další naláká! Pamatuju na GP2 kde nás v monaku jelo 27! To byla pecka! A toto by lákalo zase další a další! Spousta lidí říká, že jezdí pro radost, ale pak v chatu čtu, jak zase nejezdí, protože stejně nebodujou, protože se boduje jen první osmička! Jestli je tohle taky jeden z důvodu, tak myslím máte hubu, aby se to někde řeklo. Tím, že nikdo nejezdí, se nic nezlepší... No nic no. Snad se v Oktávkách sendeme ve větším počtu a užijeme si tu prdel. Mějte se a díky moc za sezónu všem! Jimmy 

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line