VC Brazílie - Tusy | Jimmy ( 1 )

Tusy:

Ahojte. Moje prvé poriadne preteky odkedy som sa vrátil do RGPL. Už som na to čakal, totiž som niekoľko vítažstiev a bedňových pozícií stratil, buď kvoli technike alebo osudnej chybe.
Tento mod sa my celkom páči, cítiť kvalitu. Dosť náročné na jazdca, ale mám rád ťažké mody, kďe sa poriadne napotím v závode . Testy mi šli celkom dobre, testoval som len s plnou nádržou. Chcel som niekoľko kol zajazdiť aj s palivom na preteky, ale nesitihol som skor prísť na server pred závodom.
Kvalifikácia: Celkom dobre mi to vyšlo, aj napriek tomu, že som nešiel ani jedno kolo tesne pred nim. Nechal som v tom kole ešte dosť času ale na P1 to stačilo.
Závod: Podarilo sa mi s prehľadom udržat prvé miesto po štarte. Jimmy štartoval zo zadu, takže som čakal kľudný závod. No Bedlička ma prekvapil so svojím tempom. Šiel veľmi dobre, nemohol som veľmi vypustit, a chybovať vobec. Na začiatku som musel zvykať na auto, totiž s takto ľahkým autom som nejazdil, a nenastavoval ho k takejto váhe. Zadok auta bol veľmy instabilný, no po čase som sa stal istejším a vypracoval som si vačší odstup od Bedličky. Mal som len niekoľko 2-3 sekundových chýb. Tento závod mi konečne vyšiel dobre.
Gratulujem Bedličke za skvelú jazdu, a ostatným ktorí dokončili závod.

Jimmy:

Čau borci z Brazílie. Prvního podniku letošního Porsche Super Cup! Na závod jsem se opravdu těšil. Je to návrat k dobrým autům a očekávám super souboje. Na závod jsem se bohužel absolutně nepřipravil, byli jsme s týmem v Laguně na 8mi hodinovce a v podstatě mi po ní odešli ruce. O to více jsem byl překvapenej, že jsem okamžite jezdil jedny z nejrychleších časů a věděl jsem, že konkurence je jen Bedlička.
KVALIFIKACE: Proběhla pěkně, dal jsem super čas na jistotu a bylo z toho nakonec o kousek druhé místo za Tusym. Ale věřil sem si, že ho po startu hned do T1 dám a pak jej nějak udržím.
ZÁVOD: Bohužel, technický problém, mě připravil o možnost startu ze druhé řady, mrzí mě nepřesunutí na svoji pozici adminem série, protože to nebyla moje chyba, ale bohužel, stalo se a startoval jsem tak z 24. místa z 25. A to už byl trošku problém. Start se mi ale vyvedl a do T1 jsem šel asi o 4 pozice výše, tam jsem se snažil vyhnout kolizím, to se mi povedlo, auta tam lítali, jedno do mě trošičku prásklo, ale letěl jsem dál, ve třetí zatáčce opět hromadná kolize a pak jsem v Mickeymouse části předjel asi 2 – 3 auta a cílem prvního kola jsem jel už na 11 místě! Šlapal jsem na to co to šlo a co kolo to jsem se šoupal o místo za kolo. V šestém kole jsem se už zasekl a musel dojíždět elitní čelo. První byl Okrojek, dlouho jsem jej naháněl, až se mu gumy přehřáli a začal dělat chybyčky. Toho sem využil a šel na čtvrté místo když udělal chybu v mickey mouse části. Pak jsem naháněl Offeho. A útočil jsem na P3. Poprvé jsem se s ním ťukl v poslední zatáčce, na rychlo jsem to tam pustil, ale nedobrzdil jsem a Offe zatočil do mě. No škoda, nevyšlo to, dostal se předemě Okrojek. Okrojka jsem hned zdolal a zase byl za Offem. Udělali jsme v T3 výměnu, já šel navnitřek, ale neposkládali jsme se oba do zatáčky, tam se dvě auta těžce skládají, no byl jsem tam kde jsem neměl být a zase šel ven. Pustil jsem Offeho a začala naháněná. Už jsem byl vyléčenej z hurá útoků a tak jsem si Offeho připravoval. Nakonec jsem jej předjel v předposledním kole a udržel si to do cíle. No ze startu z předposledního místa, je to super.

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line