Race of Champions 2015 - Wembley - Výsledky

Skončil nám další Vánoční závod RGPL, Race of Champions 2015. Výsledky jsou stále k mání v Google Tabulce na adrese níže. Každopádně gratulujeme Lakymu za vítězství v letošním ročníku a celé Vedení RGPL vám děkuje za účast.

VÝSLEDKY RGPL RACE OF CHAMPIONS 2015

Každopádně se musíme trošku vyjádřit ke včejšímu závodu, kde proběhlo pár konfliktů. Za prvé se nám absolutně nelíbí, kolik lidí se přihlásilo a přišlo pozdě nebo co hůř, toto se dá jakž takž tolerovat - nepřišli vůbec. Myslím, že závod byl oznámený dlouho dopředu s jasným avízem, že pokud se do závodu přihlásíte a pak se na něj vybodnete, nemusí být pro vás místo v dalším roce. Včera jsme odjeli závod o délce 4 hodiny a 45 minut! Ten závod ve finále děláme hlavně pro vás, protože my jako admini jsme skoro 5 hodin adminovali a vy jste si jezdili. Takže nám to příjde trošku nefér, že mi tu čmáráme tabulky/pavouky/harmonogramy jak vás umístit do závodu a vy se na to pak vydlabete. Proto i příští rok bude závod trošku jiný, rychlejší. 

 

Další důležitá věc, co jsem slyšel, že se nelíbí je systém přidělování soupeřů. Jak už jsme avizovali dříve, do hlavních skupin A/B/C se dostali ti, kteří odjeli sezóny SEAT Leon Eurocup 2015 a BMW Classics 2015. Ti co se odhlásili, či nejeli, byli dáni do předkola. V předkole tak skončilo i mnoho silných pilotů, což se jednomu jezdci nelíbilo. Losování ovšem proběhlo náhodně, losováním z klobouku - to jak skupiny A/B/C tak, playoff do skupin, či výběr aut! To že někteří měli 2 předkola a někteří bylo nakonec dáno tím, že se nám i po uveřejnění losů přihlásili další jezdci, takže ty jsme umístili do další předkvalifikace s těmi, co u nás nejeli žádný závod nebo vůbec nejeli letošní sezóny. I tak ale byli opět losem přiřazeny k jednotlivým jezdcům.

 

Jediná podstatná věc, za kterou zasluhujete naší upřímnou omluvu, jsou následné pády. Bohužel jsme vzali "kvalitní" modely od SandroXe, které nemáme vyzkoušené (a na ROC je stejně nevyzkoušíte v takovém množství lidí) a udělali nám najednou paseku. Doufali jsme, že to vyřešíme rychle, to se bohužel nestalo a jako jediné řešení bylo rychle nahrazení Ariela, BAC a projistotu i Seata, jinými auty. To proběhlo bleskurychle, kdy jsem požádal Berriho a Karlose aby z hlavy vyplivli nějaké jména aut a já to zásel do tabulky. Opět náhodná věc, žádný, že tomu dáme to a tomu to. 

 

Nakonec bych rád poděkoval všem jezdcům, protože od tohoto zredukování aut, už nikdo nepadl, všichni na server chodili včas a se správnýmy auty a barvou a vše už pak šlapalo jak na drátkách. Takže děkujeme.

 

Závěrem si jen zrekapitulujeme, co jsme říkali i během včerejšího ROC. Chystáme další ROC v létě, uvidíte, jaký, a zimni Race of Champions 2016 by jsme rádi už rozjeli na rF2. Uvidíme. Každopádně, opět bude platit pravidlo, že přednost budou mít naši jezdci RGPL, kteří jezdí pravidelně naše série! Takže, příští rok zdar! :)

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line