Red Bull Ring 1. závod - Offensive ( 3 )

 

Zdravím páni! Nová séria Seatov= nová výzva. Pravdupovediac som neočakával od tých áut až príliš veľa, no po preteku už tvrdím čosi iné. Za mňa je to porovnateľná séria s Oktávkami ( čo je jedna z mojich najobľúbenejších). Pekná fyzika, auto sa ovláda skvele, no a ak idete do prudkých zákrut, zad auta sa vám krásne nadvihne a koleso zastaví, skvelo sa na to pozerá aj z kamier! Pripraviť som sa snažil čo najlepšie, tréning ma aj celkom bavil, hoci som tam bol sám ( trénuje len minimum ľudí). Aj keď už nemám formu ako niekedy a borcom už tak nestíham, v týchto „predohraboch“ som si veril na dobrý výsledok. V tréningu sme s Jimmym nasimulovali „závodné“ tempo a bol som spokojný. Aj auto som mal naladené dobre takže paráda. Nakoniec mal asi každý to moje nastavenie, takže aj každý mal rovnakú techniku, rozhodovali ako Jimmy s obľubou hovorí „RUCE“ .

 

Kvalda:
Dlho som nevedel trafiť poriadny čas, nakoniec sa mi podarilo zajazdiť niečo okolo 1:33,4. Myslel som si, že obyvateľ KuŽimu (Jimmy ) ešte nejaké desatinky má ešte v rukáve, tak som sa na trať pobral ešte raz. Trafil som ideálne kolo a taktiež aj najlepší čas víkendu 1:33,1 . Po dlhej dobe som vyhral kvalifikáciu, takže maximálna spokojnosť.

 

Pretek:


Keďže som vedel, že pôjdem iba R1, tak som sa rozhodol ísť úplne naplno. Pole za sebou som mal nadupané: Jimmy, Prusic a Enzo čiže o zábavu som mal postarané. Všetkých menovaných spája viacero vecí, rýchlosť konzistentnosť a spojkový pedál . Štart mi nevyšiel ako som chcel, prepadol som sa na 4 miesto. Následne som sa po menšom kontakte dostal na 3 pred Schenyho. Pred mnou Jimmy Prusic, za mnou Trembi, ktorý ma veľmi milo prekvapil svojou rýchlosťou ( v tejto sezóne nám to ešte ukáže). Duo na čele preteku som nakoniec dobehol, no Prusica sa mi obehnúť nepodarilo, bránil sa dobre, aj keď podľa mňa v niektorých prípadoch to bolo za hranicou, ale fajn. Celkovo ma ale „spomalil“ takže Jimmyho som dobehnúť nemohol a ten mi uchmatol víťazstvo. Pretek ma vaľmi bavil, skvelé súboje.

Uvidíme aký budem mať rozvrh v škole a či budem môcť jazdiť :-D ... Dik každému a hádam nabudúce!

FORZA FERRARI!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 13 návštevníkov a žiadni členovia on-line