Red Bull Ring 1. závod - Prusic ( 2 )

 Na tuto novou sezóny jsem přípravy poněkud podcenil, s vozem jsem se seznámil až v den závodu. Hned se mě naprosto uchvátil zvuk motoru TSI, Leonmi naštěstí i docela sednul a jezdilo se mi velmi dobře. Na to že je to velice silná předokolka, vůbec jsem neměl problémy s hrabáním předních kol. Jak jsem ale později zjistil, tak ale jsem měl značné problémy s výdrží pneumatik


Q: Sám jsem byl překvapen svou rychlostí, když se mi zhruba v polovině závodu podařilo zajet nejlepší čas. Jenže jak se i později ukázalo, tato série je hodně vyrovnaná, a tak mě překonal nejprve Jimmy, po něm i Offensive, až sem se propadl na 4.místo na startu.


R1: Start byl vynikající, podařilo se mi dostat se dopředu na 2.místo za Jimmyho. Celý závod jsem neustále s někým bojoval, ale po chvilce jsme se s Jimmym trhli od zbytku pole a neustále jsme spolu bojovali. Bylo to naprostá parádní závodění, jenže sme se vzájemným soubojem zdržovali a tak na třetím místě jedoucí Offensive začal stahovat náš náskok. Ke konci závodu už jsem ho měl nalepeného na kufru, a měl jsem plné ruce práce s tím, abych ho udržel za sebou. Pneumatiky měly už to nejlepší za sebou, ale auto jelo pořád dobře. Offeho se mi naštěstí udržet povedlo, takže v cíli to pro mě bylo krásné 2.místo.

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 17 návštevníkov a žiadni členovia on-line