Red Bull Ring 1. závod - Jimmy ( 1 )

 Zdravím vás z Red Bull Ringu na nové sérii Seat Leon Eurocup 2015! Super závod, bude to asi super série! Trénink proběhl až v nedělu, ale tak se nám to líbilo, že jsme natrénovali trošku více. S Offem, Karlem, byla zábava. Tyhle auta jsou fakt super.


KVALIFIKACE: Proběhla šíleně. Dlouho jsem nedal kolo, ale nakonec se mi na poslední chvíli podařilo zajet druhé místo za Průšičem.


ZÁVOD: Start super, šel jsem dopředu a ujal se vedení. Tam jsem vydržel dlouho, bojovali jsme s Průšičem, Offemu jsme ujeli. Později se Průšič předemne dostal, byl rychlejší, ale neujel. Nakonec jsem se před něj opět dostal, jen kousek před tím, než mě předjel Offe, kterej se na nás přicvakl. Nakonec jsem zvládl tedy dvojce ujet a vyhrát tak tento závod.
Gratulace Průšičovi a Offemu za bednu a díky za super závod. Bohužel, druhý závod mi nevyšel úplně nejlépe a po startu z 10. pozice jsem dojel čtvrtý, ale jen kousek od P2, což mě mrzelo. Ale i tak jsem ve finále na vedoucí příčce a po super Enzově jízdě v R2, jsme i ve vedení v týmech! Za dva týdny tedy nazdar v Monze, kde si to zase dáme na nože!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 11 návštevníkov a žiadni členovia on-line