Macau 1. závod - Jimmy ( 1 )

Nazdar z Čajny 2! MACAU! My home! Nejlepší okruh na světě. Nic lepšího prostě není! Na trať jsem se trochu připravil, byla tu šance stále získat titul, i když rychlý Průšič mi dělal veliké vrásky na čele. Je prostě rychlejší. Nedá se nic dělat. Ovšem Macau je o něčem jiném. A v Macau si věřím. Věřil jsem si na první závod. Do druhého – to je vždycky loterie.

KVALIFIKACE: Proběhla perfektně. I když drama jako kráva. Prve jsem rozbil auto ani už nevím o koho, kdo se mi rozjel do cesty při své kolizi (zase!) a musel jsem na trať znova. Bohužel se mi nedařilo vůbec chytnout rytmus a na v té době vedoucího Moldyxe mi chyběla jedna desetinka. Poslední pokus. Jediné ostré kolo, do něj musím dát vše. O co peprnější to bylo, že Moldyx jel poslední pokus pár vteřin předemnou. Mě začali skákat sektory z galaxie snů a měl jsem radost. Sektor 3 kuk do Moldyho auta na jeho časy – byli tam plusy. SUPER, jedu už opatrněji a dojíždím na Pole Position! Oplatil jsem mu konečně jeho hru, kdy mi věčně pole bral svým posledním kolem! :-D

ZÁVOD 1: Start dopadl super, hned jsem si začal budovat mírný náskok, ale pak padla bájná věta od Thara, že dá ještě jednu myš tomu kdo neťukne a tak jsem se toho snažil držet :-D 10 minut do konce, jel jsem bez ťuku, zamnou sice nalepený Moldyx, ale stále první a stále bez ťuku. 8 minut do konce a přišlo to. Seátek nebrzdil Byla to rána a tak jsem se vykašlal na kontakty a začal topit. Borcům jsme ujel, a později mi trošku udělali trable, že nechali před sebe dostat se Průšiče. Jak moc nevýhoda to pro mě byla bylo těžko říci. Jestli bylo lepší, že byl druhý a na startu R2 bude stát vedle mě, nebo čtvrtý s více body, ale v R2 daleko předemnou se šancí vyhrát.

Komentárov   

Moldyx
0 # Moldyx 2015-12-21 15:26
že som ťa ja nezablokoval v tom poslednom kole v Q :D
Jimmy
0 # Jimmy 2015-12-22 23:32
Ale notáaaak :)
Moldyx
0 # Moldyx 2015-12-24 12:01
just kidding ;-)

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line