Macau 2. závod - Jimmy ( 3 )

ZÁVOD 2: Start opět pecka. Udělal jsem ovšem chybu v T1, cpal jsem se kam nemám, musel jsem brzdit a pak jsem mylně blokoval auto, který jsem myslel že je Průšič a předjel mě z druhý strany. T2, rána jako prase, Průšič to nedal, DNF! Já jsem obouchal auto taky brutálně, ale pokračoval jsem celkem v pohodě, T3 jedu tam cca 6. a zase nehody, zůstal jsem tam stát, zezadu se řítili další auta, ale to už…..

ZÁVOD 2: … nás čekal nový start. Jistý titul se odložil a šlo se na to znova. Start opět super, Průšiča jsem nechal za sebou, hlídal jsem si všechny. T1 v pohodě, T2 v pohodě. T3 zavření od Extremadna. Nevadí jsem tam. Průšič vzadu. Extremadn udělal hned chybu a byl jsem před ním. Předemnou Nigi, Karlos, Rellum a rychlá dvojice Moldyx s Icemanem. Nigi dělá chybu, Karlos dělá chybu, Rellum doplácí na Nigiho, předjíždím jej a už jen Karlos, Moldyx a Iceman. Neustále za sebou mám Extremadna s klapkama na oči, který mě s Nigim sice neustále obouchávají, ale odolávám. Karlos to podělal ve vracečce, jsem třetí a mám strach z Extreho a i s rozbitým autem jsem se už sžil a topím za Icemanem! Poslední 2 kola, plech na plech, šance byli, ale nakonec se to řešilo v posledním kole, tam mě ovšem brutálně ničí Extremadn a končím ve zdi, bez kapoty, nárazníku, prostě komplet totálka. Naštěstí s tím šlo dojet do cíle. Bylo to o chlup, tyhle nehody končí většinou uraženým kolem a DNF, chlapec má štěstí, že to tak dopadlo. Naštěstí Průšič byl tak v zadu, že by mi to titul nevzalo, ale kdyby jo.. byl by to velice smutný konec v šampionátu.

Nakonec krásná sezóna, k parádní sezóně jen třešnička na dortu v podobě jezdeckého i týmového titulu! Perfektní půl rok s Průšičem, který jel neuvěřitelně, stejně jak Moldyx, který přišel v půli sezóny a dával nám kapky jako kráva! Díky všem za tuto super sezónu a doufám, že takových bude ještě hodně! Díky moc všem, díky kolegovi Enzovi a za týden na finále BMW Classics čau!

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line