Macau 2. závod - Moldyx ( 1 )

Ahoj z Macau,

tak na tento masaker som sa teda vôbec netešil, ale mal som stanovené 2 ciele: získať najvyšší počet víťazstiev a zosadiť toho anti-anticheata z pódiového umiestnenia

Q sa mi celkom vydarila, ale Mr.Macau ma zosadil z PP svojím posledným pokusom. Ale aj tak spokojnosť z prvého radu.

R1 sa mi až tak nepodaril a svojimi chybami som prenechal bedňu Icemanovi a Prúšičovi. Ale aspoň som získal nejaké body na Berriho a o všetkom sa malo rozhodnúť v poslednom závode sezóny.

Do R2 mi štart celkom vyšiel a už po prvých zákrutách som bol druhý za Karlosom. Za kufrom som ale mal našľapnutého Icemana. Ten to na mňa skúšal na najužšom mieste, keď sa snažil do zákruty vojsť odrazom odo mňa, ale tento jeho atak som ustál. V ďalšom kole ale Karlos urobil chybu a ja som mu to tam poslal na vnútro. Radšej som ale spomalil, aby sme sa obaja vošli do zákruty, čo využil Iceman, aby sa za Karlosom vyviezol a získal moju pozíciu. Hajzel Karlos začal kopiť chyby a ja som sa dokázal cez neho dostať. Iceman išiel parádne a ja som sa už pomaly pripravoval, ako mu zagratulujem k 1. víťazstvu. Potom si ale nevyspytateľný Macau a neviditeľná bariéra vybrali na Icemanovi nováčikovskú daň. Viem aké to je, tiež som si to zažil v Alfách Na Icemana sa dotiahol Jimmy, čo mi umožnillo si vybudovať náskok a posledné kolá ísť už v pohode na istotu. Grat Icemanovi k 2.miestu, aj keď je asi na Macau nas*atý Ale nabudúce to už vyjde Nakoniec obidve predsavzatia splnené a absolútna spokojnosť.

Táááákže borci, veľké díky za sezónu! Bohužiaľ mi okolnosti nedovolili odjazdiť s vami všetky preteky, ale aj tých pár závodov som si nenormálne užil. Táto séria mi sadla ako riť na šerbel a bola to asi moja najvydarenejšia (polo)sezóna. Gratulácia a poďakovanie Jimmmymu k jeho milióntristopäťdesiatemutisícemu titulu; Prúšičovi, ktorý sa o titul vlastne pripravil sám; Berrimu, ktorý je asi momentálne nasratý, že som ho za pol sezóny predbehol (začni používať scan a nebuď rebel ); Icemanovi, ktorý na konci sezóny chytil parádnu fazónu; a všetkým, ktorí si užili túto parádnu našlapanú sériu užili. Vidíme sa na jar, už teraz sa teším.

Howgh.

Komentárov   

Offensive
+1 # Offensive 2015-12-22 15:52
Grazzie Moldyx, bonna partita, ci vediamo a GT! :D
Jimmy
0 # Jimmy 2015-12-22 23:32
Ale? ;-)

Nemáte oprávnění přidat komentář

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 8 návštevníkov a žiadni členovia on-line