Sezóna na VECH.cz

Borci... Blíží se nám první závod, do úterý 26. 3. 2013 musíme interně uzavřít soupisky! Co známe a víme:

Poplatky budou 400,- na auto a 50,- na hlavu jako registrace, to znamená, že ve dvou lidech na auto to je na jeden kus 250,-

Kalendář je jakžtakž známý

Co je důležité, tuto sobotu se jede test race na Brazilce. Kdo chce opravdu sezónu jet, musí se zůčastnit, nebo omluvit, že nemůže jet... Víte jaká tu byla mela, tak ukažme, že my jsme vždy ti dobří a kdo opravdu nepojede, napište to do omluvenek na fóru: http://vech.cz/forum/viewforum.php?f=21

No to je tak nějak co jsem chtěl, holt, poďme se začít pomalu domlouvat kdo, s kým, v čem... 

Nové Endurance?

Zdravím borci Endurácký! Včera jsem dostal nabídku, kterou jsem rád přijal, ovšem pod jednou podmínkou, že ji odsouhlasíme tady my, Endurance tým. O co jde? Dost lidí tady a i odjinud (SG Racing) nadává na maďarskou fyziku, komplet překopávaj nastavení auta, nedělá to co by mělo, jak víme, dotknete se obrubníku, letíte, no děs. Já to nezhodnotím, já do toho nastavení auta nevidím, default je fakt prase a co Kuba pak poladí, že to jede, nechápu, ale zase chápu, že není náhoda, že se tu Kuba rozčiluje v testech a pak SG Racing dělá pomalu bojkot. Proč? Poslali maďarům na PSRL nové LMP2 - Lolu s hotovou fyzikou, byla to tuším originál Enduracers fyzika z Nissanu P2 a byla dobrá, pěkně to jezdilo. Maďaři s vděkem mod dali a poslali ho ven aby si jej lidi vloži. No, ale nezapoměli opět dokurvit fyziky, kde pomíchali Nissana s Acurou a opět udělali pár změn, kdy prý je váha snad špatně nastavená s diferenciálem a tlumičama, takže když si zavřete diferenciál tak si ho vlastně otevřete a v domění, že jedete s měkčím autem, tak ne, právě jste přitvrdili. Ok, toto neřešme, jsou jací jsou. A teď co se chystá.

Vznikla by nová Česko-Slovenská Endurance liga, pořádaná F1JC Ligou, RGPL ligou, SG Racingem a OnlineRacing.eu. Na výběr by bylo skoro jako dle reálu 5 LMP1, 5 LMP2 a 4 GT. Včera jsme to do dvou do rána řešili, Cid z F1JC už začal experimentálně dělat i svítící tabulky na čísla na bok auta xixi. Je to otázka na vás, opustíme PSRL a dáme se do tohoto nového projektu?

Co to obnáší? Už je vydaný patch na PSRL Endurance Series 2013, který z toho udělá testovací verzi nové ligy. Proto, nainstalujte si WEC 2013 v1.1 a následující patch v1.2 do nové složky, a zkopírujete tam níže uvedené soubory. Toto třeba začít testovat, dát nějaké podměty apod. Liga, by vznikala minimálně 3 měsíce, to je fakt, který musíme akceptovat. Řešila se zatím nepodstatná část, jak by se liga jmenovala (Padlo asi zatím nejrozumější Europe Endurance Championchip (EEC)) a co bude potřeba udělat pro tento projekt: Založí se webovky, dle názvu ligy, budou potřeba ti, co umí ovládat server (to jsem třeba já, Karlos nebo Rego), někoho kdo by mohl komentovat na CzechSimTV závody, rozhodně by je nekomentoval sám, minimálně by tam byli dva až tři kusy a traťový marshally, které by opět střídavě tvořili ti, co by zrovna neseděli v autě. Bylo by to trošku více práce než se jen vozit v PSRL, ale bylo by to v jazyce českém a slovenském. S tím, že by se naslouchalo také hlasu lidu a nevládla by totalita jako v Uhrách.

Co dál? PSRL by jsme neopustili ze dne na den. Sebring jedeme, tady se nic nemění, pojedeme nejspíše i Spa a Monzu. Pak se uvidí, kdy začne tato liga.

Jak nalákáme týmy? Vize je taková, že základní účast bude z počátku (snad jen před prvním závodem) složena z aut SG Racing týmů, OnlineRacing.eu, juniorky F1JC a RGPL. Ovšem, letos v PSRL má jet zastoupení z Itálie, Rakouska, Německa, Francie a Belgie. A těm, stejně jako maďarům se předloží fungující hratelná ukázka co skupina, to auto s funkční fyzikou a takto by se nalákali lidi i z řad PSRL k nám. A věříme, že by se to mohlo v pohodě podařit.

Takže co? Teď je to na vás, jestli jste ochotni do tohoto projeku jít ovšem, se i trochu podílet na tvorbě a testování toho modu.

 

Zde přikádám soubory a údaje:
Fyzika aut na testy
Sebring trať na testy

IP na server:
89.185.244.246:34303
Heslo:
f1jcliga

všecky budoucí updaty budu dávat do této složky:
http://89.173.26.187/mody/Endurance/SG%20RACING%20LIGA/

 

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 3 návštevníkov a žiadni členovia on-line