VC Japonska - Yayo ( 1 )

Chcem sa ospravedlnit za meskanie spravy ale postovy holub zabludil v Číne.
Pekny vecerny den s okruhu v Japonsku pod horou Fudzi. Okruh je charakteristicky dlhou cielovou rovinkou, a jazdci musia najst kompromis medzi pritlakom a rychlostou na rovinke.
Nasmu timu sa podarilo nastavit auto ktore zatacalo, a bolo aj solidne rychle. Zavod: Po mele v prvej zakrute som sa ocitol na siedmom mieste z devätnasteho. mal som medzi sebou borcov z timu mercedes gp. Jimmy dlho vzdoroval no napokon po 4 kolovej bitke som ho

 

VC Japonska - Yaneeka ( 2 )

Ahoj všetkým z posledného podujatia zimnej GP2 sezóny z Japonskej Fuji.
Kvalifikáciu sme absolvovali uvoľnene nakoľko sme mali penalizáciu z USA. Výsledok rošt 22. Tešil som sa na skvélé boje.
Štart sa mi podaril excelentne, preletel som okolo stredu poľa a zakýval. T1 som neriskoval a hneď po, som bol P6 hlavne vďaka Nvidiovom optimizme. Bez boja. V prvom kole šli do boxov tí, ktorý mali iné penalizácie z Indianapolis a hneď som bol P2, bez boja. Doťahoval som postupne Marka a mňa doťahoval Yayo, ktorý

 

VC Japonska - Qball ( 3 )

Kvalifikacia: Do kvalifikacie som ani nenastupoval kedže som mal trest z minuleho zavod takže som štartoval posledny.

Preteky: Štartoval som opatrne,daval som si pozor hned po starte boloo kopec kolizii po 1. kole som poskočil pekny kus do predu. Behom par kol som bol uz na bodovanej pozicii robyl som všetko čo sa dalo. Taktiku som zvolil 1. zastavkovu.Po depe som poskočil pred jaromira a potom som tlačil na rega a jimmyho no podarilo sa my ich obehnut na rovinke vdaka top speed. Z 23. miesta som sa dostal až na 3. miesto čo hodnotim ako uspech. 

VC USA - Yaneeka ( 1 )

 

YaneekaZdravym vsetkych z USA. Indianapolis nie je velmi oblubenym okruhom tu medzi pilotmi. Dlha rovina a klukaty stred vyzaduju kompromisi v nastaveni monopostu.
Kvalifikacne kolo bol najprv z mojho pohladu ok, pole position, no po zavode som sa dozvedel ze som mal par preslapov, ktore by v reale boli ok lebo som si nimi neprilepsil, ale pravidla ligy su pravidla ligy. A tie budeme respektovat, takze ok.
Start sa vydaril a do T1 som siel pohodlne a zacal sa vzdalovat polu, zastavku v boxoch som absolvoval bez

VC USA - Rehous ( 2 )

Rehous

Trať v Indianopolis jsem měl nějak divnou, chyběl ji ten správný pigment, v technickýchpasážích trať byla docela vyznačená, tak na mém výkonu to nemělo ubrat, trať jsem znal.

Qualda se mi povedla, rošt č.6 a dá se říct, že ani nehrozí penál na další závod, obrubníky jsem projel všechny se vší slušností.

První moje obavy už začaly, jak se rozsvítily červená světla, starty mi nejdou a jak blikla zelená, no musím se

 

Partners

Server hosting
Zde hostujeme náš server

Cat in the Box


Motokáry Plzeň

Kartarena


Závodní simulátor 

301

GP2 2010/2011 Pořadí

1.   Yaneeka SK 62
2.   Jimmy CZ 34
3.   Rehous CZ 31
4.   Rego SK 28
5.   Alehandro CZ 19
6.   Udri SK 19
7.   Qball SK 18
8.   Smaster CZ 15
9.   Slivi SK 14
10.   Tomisumi SK 13
         
1.   Super Nova
ENG 73
2.   Mercedes GP ENG 68
3.   Rapax Team ENG 36
4.   Piquet Sports ESP 34
5.   ART Grand Prix
ENG 32
Celá tabulka
ITA

uddeIM Mailbox

You are not logged in.

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line